Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiesioginė „Valanda su Rūta“ laida: ar lemta Lietuvai sužinoti tiesą D.Kedžio istorijoje?

Drąsius Kedys
Modesto Patašiaus/Lietuvos rytas nuotr. / Drąsius Kedys
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį diskusijų laida „Valanda su Rūta“ tiesioginės transliacijos metu visos Lietuvos klaus: ar sužinosime kada nors visą tiesą apie Drąsiaus Kedžio istoriją?

Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Henrikas Mickevičius prognozuoja, kad teismas bylą dėl mergaitės tvirkinimo vargu ar galės nagrinėti nešališkai ir objektyviai, nes jaučiams didžiulis visuomenės, politikų ir žurnalistų spaudimas. „Kas atsitiks, jei teismas nuspręs, kad A. Ūsas nekaltas tvirkinimo byloje?“– klausia H. Mickevičius. Žmogaus teisių ekspertas perspėja apie galimus neramumus visoje šalyje.

Visuomenės nepasitikėjimas šalies teisėsauga, į du frontus pasidalinusi žiniasklaida, D. Kedžio dukters globėjų  Venckų namų apgultis Garliavoje, - tai situacija, kurioje atsidūrė šiandien Lietuva. Po kelių dienų generalinė prokuratūra turi paviešinti galutinius D. Kedžio ekspertizės tyrimus, kuriuos atliko ne tik Lietuvos, bet ir užsienio ekspertai. Gali būti, kad ekspertizės duomenys bus daug kam netikėti - turi paaiškėti tikrosios jo mirties priežastys ir sveikatos būklė prieš mirtį.

„Valandos su Rūta“ kvies diskutuoti, kaip jaučiasi vaikas, negalintis palikti globėjų namų teritorijos, kelias savaites negalintis pasimatyti su savo mama?

„Ar minia, budinti Garliavoje, gina vaiko interesus, ar, priešingai, kenkia vaikui?“ – klausia laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Tiesioginė „Valanda su Rūta“ – ketvirtadienį, 19.40 val., per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min