Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 24d. 13:10

Aras su Alanu planuoja „Naktinių personų“ atsisveikinimo koncertą (video, nuotraukos)

Aras Vėberis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aras Vėberis

Į 15min.lt redakciją atsakyti į portalo skaitytojų klausimus tiesioginės konferencijos metu atvyko buvęs grupės „Naktinės personos“ narys, socialinio tinklalapio Frype.lt įkūrėjas ir pramogų verslo atstovas Aras Vėberis.

Jis balandžio 4-ąją švęs 40 metų jubiliejų. Ruošdamasis didelei šventei su daugybe pramogų pasaulio atstovų jis sutiko atsakyti į įvairiausius – su verslu, asmeniniu gyvenimu ir muzika – susijusius skaitytojų klausimus.

– Kaip ir kodėl sugalvojote savo jubiliejaus proga grįžti prie „Naktinių personų“ dainų? Su amžiumi ateina nostalgija? (Dainius)

– (Juokiasi) Nostalgija... Žiūrint kam – ar dainoms, ar kūrybai, ar koncertinei veiklai. Ant scenos lipti tikrai nenoriu. Kūrybai – galbūt... Pastarasis laikas buvo toks užimtas, kad kūrybai nebuvo nei laiko, nei noro. Dirbtinai daryti nieko nesinori. O kad iš širdies padarytum ką nors, reikia laiko.

– Nesuprantu, ar jūsų gimtadienio koncertas bus ir Frype.lt gimtadienio koncertas? Kodėl dvi progas suplakėte į vieną? Bandėte sutaupyti? (Krabas)

– (Juokiasi.) Kadangi renginys yra nekomercinis, jo tikslas nėra uždirbti daug pinigų, todėl bandau nušauti vienu šūviu du zuikius. Nei Frype.lt, nei aš nesame renginių organizatoriai, todėl kelių renginių per mėnesį nenorėčiau organizuoti. Taip jau sutapo.

– Ar žinote, kaip Alanas reagavo į jūsų koncerto idėją? Kokie dabar jūsų santykiai? Ar jis pakviestas į jūsų jubiliejų ir ar žadėjo atvykti? (Natalija)

– Taip, Alanas žino. Mes puikiai, draugiškai bendraujame. Buvome susitikę prie arbatos. Jis yra pakviestas ir dalyvaus gimtadienyje kaip svečias. Ant scenos mes kartu tikrai nelipsime – tai ne „Naktinių personų“ atgimimas, tiesiog bus dainuojamos „Personų“ dainos.

VIDEO: 15min.lt konferencijoje A.Vėberis

– Kodėl tokį didelį koncertą sugalvojote rengti Velykų išvakarėse? Argi jums ne gėda? Juk daug klausytojų tiesiog negalės dalyvauti, nes bus išvažiavę į kaimus, pas močiutes... (Henrikas)

Taip, Alanas žino. Mes puikiai, draugiškai bendraujame. Buvome susitikę prie arbatos. Jis yra pakviestas ir dalyvaus gimtadienyje kaip svečias.– Kaip čia paprasčiau atsakyti. Jeigu norėčiau padaryti didžiulį koncertą, tikrai jį daryčiau ne klube „House of Music“. Juo labiau kad sulaukiau begalės pasiūlymų šį renginį daryti didesnėse erdvėse. Mano tikslas yra padaryti ne didžiulį renginį, o smagų ir jaukų gimtadienio vakarėlį artimiems draugams, bendražygiams ir patiems ištikimiausiems gerbėjams, kurie negailės paaukoti ikivelykinio šeštadienio šiam koncertui. Mano gimtadienis per pačias Velykas – gal per jas turėjau daryti?!

– Ar jūs pats koncerte pasirodysite kaip atlikėjas? (Darius)

– Deja, ne. Savo koncertinę veiklą baigiau jau labai seniai.

– Kaip apibūdintumėte „Naktinių personų“ laikus? Ar galima juos vadinti geriausiais gyvenime? (Jonas iš Kauno)

– Rimtas klausimas. Negaliu vadinti pačiais geriausiais. Kiekvienas mano gyvenimo etapas turi savo žavesio ir yra ką prisiminti. Bet, be abejo, „Naktinių personų“ laikai man yra įstrigę į širdį, su dideliu malonumu juos prisimenu. Labai džiugu, kad galėjome be jokio dirbtinumo suteikti džiaugsmo savo dainomis. Dar smagiau, kad iki šiol prisimena šią grupės žmonės. O dabar kitas gyvenimo etapas – verslas, darbai...

– Kai išsiskyrė „Naktinės personos“, praėjo dar šiek tiek laiko ir jūs tarsi pasitraukėte į pogrindį. Ar pajutote tada tuštumą? Ar keletą metų gėrus didžiules dozes dėmesio, jo troškulys išlieka visą gyvenimą, ar nunyksta? (Viltė)

– Labai geras klausimas. To didžiulio dėmesio persisotinome, nežinau, kaip Alanas, bet bent jau aš dar neiširus „Personoms“. Iširus grupei kokius trejus ar ketverius metus atsisakiau duoti interviu ar dalyvauti televizijos laidose, kur labai kvietė. Aš sąmoningai to norėjau ir tai dariau. Ne dėl to, kad būčiau persisotinęs dėmesiu, tiesiog tai jau buvo pereitas etapas.

– Ar „Naktinės personos“ dar kada nors gros kartu? (Gerbėja)

– (Juokiasi.) Yra tokia banali frazė, bet šiuo atveju ji labai tinka: „Niekada nesakyk niekada.“ Mes esame su Alanu apie tai šnekėję ne kartą. Mus privertė apie tai prabilti vis dažniau užduodamas šis klausimas, mes jaučiame net spaudimą: „Pirmyn, chebra, jūsų reikia.“ Jausdamas šį spaudimą, buvau priverstas pamąstyti apie tai ir priėjau prie išvados, kad „Personoms“ atsikurti turi būti labai svari priežastis. Dėl pinigų – tikrai ne. Tai nėra svari priežastis. Nesinorėtų iš „Personų“ daryti pinigų. Bet tokią priežastį aš radau, jų yra net kelios.

Gaila, bet išyrant „Personoms“ nebuvo jokio atsisveikinimo koncerto ar turo gerbėjams. Tiesiog įvyko spaudos konferencija, kur mes pranešėme šią naujieną. Viena iš priežasčių, kodėl būtų galima bent dėl vieno koncerto atkurti „Personas“, – kitais metais bus „Naktinių personų“ dvidešimtmetis. Būtų gera proga su gerbėjais pasisveikinti ir atsisveikinti.

Trečia priežastis, kad grupė savo dainas buvo išleidusi visais formatais, išskyrus DVD. Tai vėlgi būtų gera proga nufilmuoti tą koncertą, bet siekiant ne užsidirbti, o kaip prisiminimą kad ir mano vaikams ar ištikimiausiems gerbėjams. Aš neslepiu tos idėjos. Kalbėjome apie tai ir su mūsų buvusiu prodiuseriu Butkevičiumi, kuris iš laimės šokinėja.

– Keturiasdešimt – ar tai daug, jei kalbama ne apie plėšikus? (Gedas)

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis

– Kiekvienas savaip supranta ir priima šį amžiaus tarpsnį. Merginoms gal tai jau labai daug, vyrai ne taip skausmingai į amžių reaguoja. Visai nesvarbu, kiek tau metų pagal pasą, svarbiau, kiek metų tavo galvoje ir širdyje. Man užtenka tiek, kiek man dabar yra metų. Džiaugiuosi šiuo amžiumi, man smagu, jaučiuosi puikiai.

– Kokia būtų geriausia dovana jums gimtadienio proga? (Rita)

– Geresnės dovanos, kokią aš gausiu kitą šeštadienį, įsivaizduoti negalėjau. Esu be galo dėkingas savo draugams, bendražygiams, kolegoms – toms grupės ir muzikantams, kurie dainuos „Naktinių personų“ dainas. Tai yra liuks.

– Jūsų amžiaus vyrams būdinga amžiaus krizė – jūs ją pajutote ar dar tik laukiate? O gal jums tai negresia? (Živilė)

– (Juokiasi.) Drįsčiau teigti, kad ta krizė man jau praėjo. Nes visai neseniai jaučiau kažkokią krizę – tik nežinau, ar tai amžiaus, ar kažkokia kitokia krizė. Bet ji buvo. Šiuo metu, man atrodo, manęs nekankina jokios krizės.

– Ar tokio amžiaus vyrui nesinori šeimos, vaikų, ramaus šeiminio gyvenimo?.. Ar šeima jums yra vertybė? (Justina)

– Kokio amžiaus? (Šypsosi.) Aš turiu du vaikus, kuriais be galo džiaugiuosi ir kuriuos be galo myliu. Šeima, be abejo, yra viena iš didžiausių vertybių. Tik ne visiems pasiseka iš karto sukurti tokią, apie  kokią tu svajoji ir kokios nori. Nenorėčiau teigti, kad tai yra gyvenimo loterija, bet daug panašumų yra. Dėl to ir netikėkime. Pavadinkime tai savo antrosios pusės paieška. Laimingiausi yra tie, kurie ją randa.

– Kokie jūsų santykiai su buvusia mylimąja Monika? Mano manymu, jūs buvote labai šauni pora. Kodėl jūsų santykiai nutrūko? Gal čia buvo įsipainiojęs trečias žmogus? (Kamilė)

– (Galvoja.) Galiu pasakyti tik tiek, kad mes ir toliau su Monika bendraujame, ji yra mano darbo kolegė, mūsų santykiai yra labai normalūs, kultūringi, civilizuoti. O dėl ko nutrūko mūsų draugystė, tegul lieka mūsų asmeninis reikalas. Tikrai nebuvo įsipainiojęs trečias asmuo.

– Iš pavardės sprendžiant, jūs turite ne mažiau užsienietiškų šaknų nei jūsų buvęs kolega Chošnau. Ar tai tiesa?:) (Jurga)

Kartais šauna į galvą motyvas, muzikinė melodija, teksto fragmentas. Jei neužsirašai, pasimiršta. Tik nerašau aš dainų šiuo metu.– Aš turiu užsienietiškų šaknų, bet tikrai mažiau už Alaną. Pas jį 50 proc., o pas mane tik 25 proc. Mano senelis turėjo vokišką pavardę, kuri reiškia „audėjas“.

– Kodėl užsienietiškų šaknų turintys atlikėjai būna tokie populiarūs Lietuvoje, o lietuviškų šaknų atlikėjai nebūna populiarūs užsienyje? (Titas)

– Teko girdėti posakį, kad maišyto kraujo žmonės atseit yra gabesni, atsparesni ir t. t. O aš manau, kad tai visiškai nesusiję su pavarde. Esmė yra tai, kuo tave gamta apdovanojo, kaip tu su tuo dirbi. Žmogus gali turėti daug talentų, bet jei jų nelavins, tai ir liks neišnaudota. Svarbiausia – darbas, darbas, darbas.

– Kūryba, matyt, yra kažkas antgamtiška ir laiko nesuvaržoma (grupės įkūrimas ar atsisveikinimo koncertas). Ar jums dar gimsta dainos? (Egidijus)

– (Mąsto) Kartais taip... Tiktai ne dainos, kartais šauna į galvą motyvas, muzikinė melodija, teksto fragmentas. Jei neužsirašai, pasimiršta. Tik nerašau aš dainų šiuo metu. Nors sulaukiau nemažai prašymų ir klausimų, ar negalėčiau sukurti dainų. Ir mano pažįstami ar nepažįstami atlikėjai prašo kartais net ne vienos dainos, o viso albumo. Bet visiems vienareikšmiškas atsakymas – ne.

– Kaip jūs sugalvojote iš pramogų pasaulio spindesio išeiti į Frype.lt? (Viktė)

– (Juokiasi.) Visų pirma iš pramogų pasaulio aš tiesiai neišėjau į Frype.lt. Iširus „Personoms“ apskritai buvau dingęs iš visur, po kurio laiko įstojau į Muzikos akademiją, apsigyniau magistrą. Po to pradėjau vadovauti Užupio radijui. Vėliau dirbau kompanijoje „Prior Musica“. O tik galiausiai prasidėjo ilgas darbas su Frype.lt įkūrimu ir plėtojimu.

– Esate Frype.lt įkūrėjas. Ką pats manote apie internetinį bendravimą? Ar tikite, kad internete galima sutikti gyvenimo meilę? (Danutė)

– Nors ir gaila, toks tas XXI amžius. Kuo toliau, tuo labiau technologijos mus užvaldo, ateina į mūsų buitį. Šią dieną daugelis gyvenimo negali įsivaizduoti be mobiliojo telefono, interneto. Gaila, bet taip jau yra, kad artimą ir žmogišką bendravimą pakeičia internetinis bendravimas, kad ranka rašytą nuoširdų, gražų laišką pakeičia SMS žinutė ar elektroninis laiškas. Tačiau yra ir pliusų. Turiu nemažai pavyzdžių, kai mano draugai susipažino ir net sukūrė šeimas po pažinties internete. Net ir tame pačiame Frype.lt keletas pažįstamų rado sau žmonas.

– Kokia tavo nuomonė apie socialinius tinklus? Ar „Facebook“ užkariaus viską? Ar Lietuvoje išliks vietos socialiniai tinklai? (Raimondas)

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis

– Jeigu lietuvių tauta nenutautės, nepraras savo tautiškumo ir kultūros, tada, aišku, lietuviški socialiniai tinklai išliks. Beje, „Facebook“ fenomenas pasireiškia tuo, kad jis pernai Lietuvoje sprogo kaip bomba, visi kaip pamišę metėsi į jį – žmogus turi išbandyti viską. Tačiau ta banga jau sustojo, dabar viskas yra stabilizavęsi ir toliau kiekvienas socialinis tinklas gyvena savo gyvenimą, auga toliau. Nereikia manyti, kad „Facebook“ viską ištaškė ir nunešė. Beje, tam pačiam „Facebook“ gali ateiti galas – teko skaityti keletą rimtų analitinių straipsnių, kur tai prognozuojama.

Aš pats esu tinkluose „Facebook“, „MySpace“ jau kokius ketverius metus dėl profesinių ir darbo reikalų.

– Esi dirbęs radijuje – ar nebevilioja ta sritis? (Rima V.)

– Ne, nes šiuo metu aš visas atsidavęs internetui.

– Kokių sveikatos problemų turėjote, kai rašė, kad išgyvenote išsekimą?

– Po paprastos apendicito operacijos prasidėjo komplikacijos, mano pilve netyčia buvo išdeginta skylė, man arkliškomis dozėmis buvo leidžiami antibiotikai, prisidėjo bronchitas, plaučių uždegimas. Kai viskas vienu metu sugriuvo, po trijų mėnesių buvau kaip zombis, numetęs dešimt kilogramų. Bet viskas gerai, išgyvenau.

– Už ką sirgote per šių metų nacionalinę atranką į „Euroviziją“?

– Ryškaus savo favorito neturėjau. Buvo keletas, kurie man patiko. Nenoriu įžeisti „InCulto“, bet man buvo visiškai tas pats, kuris iš tų favoritų laimės. Man patiko ir Aistė, ir Ruslanas Kirilkinas, ir Merūnas, tik jis pasirinko ne tą dainą.

– Ką manote apie naująją Lietuvos eurovizinę dainą? (Giedrius)

– Ji originali, savotiška, bet ji yra ne masėms. Ji skirta specifinei auditorijai, specifinei nišai. Jie sugebėjo publiką paimti ne pačia daina, bet visu šou, tos dainos išpildymu. Šaunuoliai. Aišku, ten jiems bus labai sunku.

– Ką jūs pasiūlytumėte „InCulto“ padaryti „Eurovizijoje“, kad laimėtų? (Darius)

Masiškai kepamos žvaigždžutės, kurių man nuoširdžiai gaila. Po visos tos mėsmalės jie padaromi vos ne psichiniais ligoniais. Čia akmuo į TV prodiuserių daržą.– Na, manau, apie „Eurovizijos“ laimėjimą neverta šnekėti. Nepatarsiu nieko, nes tai yra jų vadybininkų galvos skausmas ir garbės reikalas. Jei būčiau jų vadybininkas, tada tai būtų mano galvos skausmas. Nemanau, kad čia reikėtų dabar vaidinti superspecialistą ar asą. Tegul kiekvienas dirba savo darbą – nuo to bus visiems tik geriau.

– Ar jau matėte „InCulto“ naują klipą? Kaip jį vertinate? (Jonas)

– Aš jį vertinu tikrai teigiamai. Jis yra linksmas, ko dabar labai trūksta krizės metu, kai visi verkia ir guodžiasi dėl gyvenimo. Aišku, jis turi trūkumų, bet tai yra normalu, tai gyvenimiška. Aš puikiai suprantu, kad nėra galimybės skirti didžiulio biudžeto klipui, todėl jį veža pati idėja, kuri lyg ir buitinė, bet su humoru. Klipas man patiko – šaunuoliai!

– Supranti muziką, kaip manai, ar Lietuvoje yra atlikėjų, kurie galėtų garsinti mūsų šalies vardą užsienyje, jei taip, kas jie? (Stepas)

Daug kas ne tik garsina, bet jau ir garsino. Mūsų labai stiprus džiazas, pavyzdžiui. Kalbant apie popmuziką, Lietuva niekada neturėjo tarptautinių žvaigždžių. Tada peršasi išvada, kad galbūt mes neturime tradicijų, senosios mokyklos. Nenoriu įžeisti senosios kartos atlikėjų – jie puikūs ir nuostabūs. Turime puikių pavyzdžių. O šiame dešimtmetyje mūsų popindustrija yra totaliai deformuota ir iškreipta. Prie to labiausiai prisidėjo visi TV realybės šou, kur buvo ir yra masiškai kepamos žvaigždžutės, kurių man nuoširdžiai gaila. Po visos tos mėsmalės jie padaromi vos ne psichiniais ligoniais. Čia akmuo į TV prodiuserių daržą.

– Lietuvoje scenos žmonėms dažnai pripiešiamos priklausomybės, girdėjau, kad problemų turėjai ir tu. Ar tai tiesa? Kaip yra dabar? (Vincas)

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aras Vėberis

– (Šypsosi) Tos žvaigždės, įžymybės visų pirma yra tokie patys žmonės. Jie lygiai taip pat rūko, vartoja alkoholį ir pan. Jie nėra kuo nors ypatingi šiuo klausimu. Aišku, kad vieni turi tų problemų, kiti ne. Tik apie garsius žmones žiniasklaida rašo. Galbūt dėl to žmonėms atrodo, kad pusė pramogų verslo žmonių yra alkoholikai, o kita pusė – narkomanai.

Taip, aš turėjau problemų dėl alkoholio, bet vieną dieną paėmiau ir išsprendžiau. Viską turime padaryti patys.

– Kokios merginos jums gražesnės – brunetės ar blondinės? :)

– Man visiškai nesvarbu, kas yra ant galvos, man daug svarbiau, kas yra viduje, galvoje.

– Ar nesigailite, kad nėjote su Tautos prisikėlimo partija į Seimą? (Petras)

– Ne, tikrai nesigailiu. Ypač, kai matau dabar, kas vyksta ir toje pačioje partijoje, ir apskritai Seime. Nėra ko čia gailėtis.

– Kaip vertini buvusios žmonos Renatos Mikailionytės kopimą karjeros laiptais? (Ana)

– Labai teigiamai. Šaunuolė Renata. Linkiu kuo didesnės laimės ir sėkmės gyvenime, kad tik nesustotų ir liptų toliau.

– Ar sutiktumėte nusifotografuoti nuogas? (Paukštys)

– Sauliau, tik dėl tavęs – taip. „Playboy“ – ne. (Juokiasi.)

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Interviu Verslas

Finansų ministras kitiems metams suplanavo rekordinį pliusą: žada didesnes pensijas ir vaiko pinigus

Aktualu

Neramumus oficialų pavadinimą keičiančioje Makedonijoje finansuoja milijardierius iš Rusijos

Vardai

Žuvusios manekenės D.Didžiūnaitytės artimuosius nuvylė Generalinės prokuratūros atsakymas

Aktualu

Palanga aklavietėje: dėl pavojingų nutrūktgalvių su paspirtukais gali nukentėti ir dviratininkai

Aktualu

S.Skripalio apnuodijimą tiriantys britai žvilgsnius meta į Rusijos karinę žvalgybą – GRU

Sportas

Sensacija: APOEL išmetusi „Sūduva“ – kitame Čempionų lygos atrankos etape

Pasaulis kišenėje

2 savaičių maršrutas Kambodžoje – tikrasis šalies veidas

Gazas

„Ford Fiesta ST“ siautėjo druskų kasyklos trasoje

Gyvenimas

Mes lygūs. Vandenlentininkė iš BOBų A.Čepliejūtė: „Moteris priverčiam raukytis, o vyrus – juoktis“

Išrinkti geriausi šių metų šunų fotografijos kadrai

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Vladimiru Putinu buvo dar geresnis nei su NATO

Kultūra

Aukščiausiais balais vertinamas muziejus, kuriame lankytojai supranta esą svarbūs

Vardai

M.Kavaliausko sužadėtinės Rusnės mergvakaris: vyrų choro serenada ir uždaras SPA vakarėlis Sopote

Gazas

Vilniečiai pasipiktino: išklotas naujas asfaltas, o gatvė tuoj dings po smėlio sąnašom

Verslas

Naujovė apkarto: Nidos gyventojai nebeapsikenčia „tuktukų“ skleidžiamo triukšmo

Vardai

Netikėtas posūkis Žilvino Grigaičio ir jo žmonos Elle santykiuose: „Jokių skyrybų nebuvo“

Mokslas.IT

Ką byloja priklausomybė nuo socialinių tinklų arba jų atsisakymas

Gyvenimas

Psichoterapeutas E.Laurinaitis: Antikos komedijų ir šiandienos žmonės beveik nesiskiria

15min recenzija Kultūra

Knygų recenzija. Trupantys dvasios ir kūno kaulai

Sportas

Paaiškėjo „Sūduvos“ varžovas kitame Čempionų lygos atrankos etape

Naujienos

Interviu Verslas

Finansų ministras kitiems metams suplanavo rekordinį pliusą: žada didesnes pensijas ir vaiko pinigus

Aktualu

Neramumus oficialų pavadinimą keičiančioje Makedonijoje finansuoja milijardierius iš Rusijos

Vardai

Žuvusios manekenės D.Didžiūnaitytės artimuosius nuvylė Generalinės prokuratūros atsakymas

Aktualu

Palanga aklavietėje: dėl pavojingų nutrūktgalvių su paspirtukais gali nukentėti ir dviratininkai

Aktualu

S.Skripalio apnuodijimą tiriantys britai žvilgsnius meta į Rusijos karinę žvalgybą – GRU

Sportas

Sensacija: APOEL išmetusi „Sūduva“ – kitame Čempionų lygos atrankos etape

Pasaulis kišenėje

2 savaičių maršrutas Kambodžoje – tikrasis šalies veidas

Gazas

„Ford Fiesta ST“ siautėjo druskų kasyklos trasoje

Gyvenimas

Mes lygūs. Vandenlentininkė iš BOBų A.Čepliejūtė: „Moteris priverčiam raukytis, o vyrus – juoktis“

Išrinkti geriausi šių metų šunų fotografijos kadrai

Aktualu

Donaldas Trumpas: susitikimas su Vladimiru Putinu buvo dar geresnis nei su NATO

Kultūra

Aukščiausiais balais vertinamas muziejus, kuriame lankytojai supranta esą svarbūs

Vardai

M.Kavaliausko sužadėtinės Rusnės mergvakaris: vyrų choro serenada ir uždaras SPA vakarėlis Sopote

Gazas

Vilniečiai pasipiktino: išklotas naujas asfaltas, o gatvė tuoj dings po smėlio sąnašom

Verslas

Naujovė apkarto: Nidos gyventojai nebeapsikenčia „tuktukų“ skleidžiamo triukšmo

Vardai

Netikėtas posūkis Žilvino Grigaičio ir jo žmonos Elle santykiuose: „Jokių skyrybų nebuvo“

Mokslas.IT

Ką byloja priklausomybė nuo socialinių tinklų arba jų atsisakymas

Gyvenimas

Psichoterapeutas E.Laurinaitis: Antikos komedijų ir šiandienos žmonės beveik nesiskiria

15min recenzija Kultūra

Knygų recenzija. Trupantys dvasios ir kūno kaulai

Sportas

Paaiškėjo „Sūduvos“ varžovas kitame Čempionų lygos atrankos etape

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie 15min