TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tik sėkmė? Lietuvos pašto reklamos konkursus 5 metus laimi ta pati bendrovė

Žmonių eilė prie „Lietuvos pašto“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos paštas
Šaltinis: 15min
0
A A

Reklamos agentūrų atstovams įtartini atrodo Lietuvos pašto vykdomi viešieji reklamos paslaugų konkursai. Pasirodo, juos jau penkerius metus iš eilės laimi ta pati bendrovė „Lukrecijos reklama“. Bendrovė atkerta, kad viskas pagal įstatymus.

Kaip ketvirtadienį paskelbė portalas Dansu.lt,  Ignas Kozlovas iš agentūros „Folk“ ir Robertas Jucaitis iš Lietuvos grafinio dizaino asociacijos ir dizaino studijos „Mata Hari“, pasinaudodami viešai prieinamais duomenimis cvpp.lt, žvilgtelėjo į Lietuvos pašto reklamos paslaugų pirkimo konkursų istoriją.

Pernai „Lukrecijos reklama“ laimėjo  288 540  eurų vertės viešąjį konkursą, nugalėdama reklamos agentūrą „DDB Vilnius“.

„Lukrecija“ gal ir dirba gerai, bet pripažinkim, jiems dar ir velniškai gerai sekasi.

2013 metais „Lukrecijos reklama“ viešajame konkurse nugalėjo reklamos agentūrą „VRS WPI Vilnius“ ir pasirašė 244 439 eurų vertės sutartį.

2012 metais ji laimėjo prieš „Big Idea“ ir pasirašė 277 455 eurų sutartį.

2011 metais nugalėjo „Not Perfect“ ir pasirašė 271 663 eurų vertės sutartį.

2010 metais „Lukrecijos reklama“ ir bendrovė BVRG kartu nugalėjo dar keturis konkurentus ir pasirašė 366 658 eurų vertės sutartį.

Kaip primena portalas, nemažai reklamos ir viešųjų ryšių agentūrų Lietuvoje gyvena iš viešųjų pirkimų, o tai, kaip vykdomi Lietuvos pašto viešieji pirkimai, sukelia įvairių minčių.

„Lukrecija“ gal ir dirba gerai, bet pripažinkim, jiems dar ir velniškai gerai sekasi“, – teigia portalas.

„Lietuvos paštas“: vadovaujamės įstatymais

Reklamos agentūrą „Lietuvos paštas“ kasmet turi rinktis iš naujo.

Bendrovės atstovė spaudai Aurelija Jonušaitė 15min.lt atsiųstame atsakyme teigė, kad kiekvienu atveju visos konkurso sąlygos rengiamos, o pasiūlymų vertinimas atliekamas vadovaujantis įstatymais ir kitais teisės aktais.

„Visi konkursai ir vertinimai vykdomi viešai ir skaidriai – suinteresuotos įmonės teisės aktų nustatyta tvarka gali teikti pastabas ar pasiūlymus tiek dėl techninių specifikacijų, tiek dėl konkursų sąlygų“, – teigė ji.

Kiekvienąkart konkursą laimi įmonė, kuri komisijos sprendimu pateikia ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą.

Pasak A.Jonušaitės, dalyviai, kurie mano, kad bendrovė nesilaikė įstatymo reikalavimų ir pažeidė jų teisėtus interesus, turi teisę iki pirkimo sutarties sudarymo pareikšti pretenziją dėl priimtų sprendimų.

„Kiekvienąkart konkursą laimi įmonė, kuri komisijos sprendimu pateikia ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą“, – pridūrė ji.

Anot atstovės, pastarąjį kartą konkurse dalyvavo vos dvi įmonės – „Lukrecijos reklama“ ir bendrovė „Lion Commmunications Lietuva“ kartu su partneriais įmone „Folkai“.

„Iš konkurse dalyvavusios ir nelaimėjusios UAB „Lion Commmunications Lietuva“ (kartu su partneriais UAB „Folkai“) jokių pretenzijų nesulaukėme“, – pabrėžė ji. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min