Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tikros muzikos“ apdovanojimai – 8 laureatams

Šių metų apdovanojimų laureatai
Apdovanojimų organizatorių nuotr. / Šių metų apdovanojimų laureatai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kasmetinių apdovanojimų „Tikra muzika“ laureatais šiemet tapo 8 Kauno muzikai.

Specialiu prizu ir diplomu už „Vasaros akademijos“ projekto sumanymą, įgyvendinimą ir puoselėjimą pedagogų nominacijoje pagerbta Aušra Gelusevičienė. Ksaverui Plančiūnui diplomas įteiktas už jaunosios kartos muzikinį lavinimą ir chorinės muzikos puoselėjimą Kaune.

Atlikėjų nominacijoje laureatu tapo Juozas Malikonis – už viso gyvenimo kūrybinę veiklą, dainavimo aukštumas ir vokalinės muzikos sklaidą Kaune bei pasaulyje, taip pat diplomai įteikti Beatai Vingraitei už profesionalų muzikos atlikimą ir įstabią partnerystę su Kauno solistais ir Žanui Voronovui už ryškius, įvairiaplanius charakterius scenoje ir vokalinę meistrystę.

Kolektyvų nominacijoje įvertintas Kauno miesto simfoninis orkestras. Kolektyvas kolegų pagyras ir laureato statusą pelnė už reikšmingą indėlį į miesto bei visos šalies muzikinį gyvenimą. Senosios lietuvių muzikos nominacijoje pagarba atiduota Alvydai Česienei už lietuvių muzikos paveldo saugojimą ir tradicijų perdavimą jaunimui. Jaunųjų talentų nominacijoje – Motiejui Bazarui – už kūrybingas akademinės muzikos ir džiazo jungtis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min