Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 rugpjūčio 24d. 11:20

To dar nebuvo: į Alytaus miesto vicemerus siūlomi prieš mėnesį atstatydintieji

Alytaus vicemerai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius
Nuotr. iš alytausgidas.lt / Alytaus vicemerai Valė Gibienė ir Tautvydas Tamulevičius
Mėnesį be pavaduotojų dirbęs Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasirašė dokumentą, kuriuo tarybai rugpjūčio 30 d. siūlys Dzūkijos sostinės savivaldoje dar negirdėtą dalyką.

Į vicemerus meras siūlo iš šių postų liepos 20-ąją tarybos narių daugumos atstatydintus Valę Gibienę ir Tautvydą Tamulevičių. Už pastarojo atleidimą liepą balsavo 15 iš 25 miesto politikų, o nepasitikėjimą V.Gibiene išreiškė 14 iš 25.

Skirtingai nei specialiai vicemerų „nuvertimui“ surengtame liepos 20-osios miesto tarybos posėdyje, panašu, kad opozicija rugpjūčio 30-ąją turės tenkintis mažumos vaidmeniu, tad V.Gibienės ir T.Tamulevičiaus grįžimas į ankstesnius postus – išties įmanomas.

Opoziciją sudaro 13 politikų – „Už Alytų“, konservatoriai, socialdemokratai, po vieną darbietį, liberalą ir nepriklausomas tarybos narys Aurelijus Jaruševičius, tačiau daugumoje – vienu tarybos nariu daugiau.

Po pralaimėto liepos „mūšio“, revanšo siekiantys miestą valdantieji „Alytaus piliečiai“ perrikiavo savo gretas ir sucementavo naująją daugumą, kurią dabar sudaro 14 iš 27 į miesto tarybą išrinktų politikų – 11 piliečių, 2 liberalai ir 1 darbietis. Šiai daugumai tereikia visa sudėtimi pasirodyti posėdyje, belieka vienybę pademonstruoti nesugadinant nė vieno biuletenio ir V.Gibienė bei T.Tamulevičius sugrįš į buvusias pareigas Rotušėje. Jeigu taip ir nutiks, į mero pavaduotojų pareigas minėti asmenys oficiliai sugrįš nuo rugpjūčio 31-osios.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

alytausgidas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min