TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Svilinančiame karštyje Kryžių kalno atlaiduose – ir Jonas Radzevičius

Kryžių kalno atlaidai 2014
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Jonas Radzevičius. Kryžių kalno atlaidai 2014
Šaltinis: 15min
0
A A

Kryžių kalno atlaidai tradiciškai prasidėjo eisena nuo Šiaulių katedros iki paties Kryžių kalno. Žygeiviai visą kelią nešė popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo dovanotą kryžių. Šalia riedėjo greitosios pagalbos automobilis ir bosas gaivaus vandens. Tarp atgailaujančiųjų – ir televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius, kuris prieš tris savaites neblaivus mirtinai sužalojo 67-erių metų vilnietį.

Maldininkų kolona žygiavo apie 12 kilometrų, nors termometro stulpelis jau priešpiet perkopė į ketvirtą dešimtį laipsnių karščio. Procesija, nešina kryžiumi ir transparantais, porą kartų sustojo pailsėti ir atsigerti vandens.

Tarp tgailaujančių pasirodė ir televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius, mirtinai sužalojęs 67-erių metų vilnietį.

Koloną visada lydėjo pilna vandens cisterna, autobusas ir greitoji medicinos pagalba.

Žygio pradžioje ir pabaigoje prie žygeivių prisijungė ir Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Jis pirmą kartą nesiryžo atlaikyti visą žygi, nors iki šiol niekada nepristigo jėgų net žygyje nuo Kryžių kalno iki Šiluvos.

Tarp atgailaujančių maldininkų pasirodė ir televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius, kuris prieš tris savaites neblaivus mirtinai sužalojo 67-erių metų vilnietį. J.Radzevičiui nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Į šventę motociklais atvyko ir minia baikerių, kuriuos lydėjo policija su motociklais. Baikerių atvykimas į Kryžių kalną – Lietuvos policijos kapeliono kunigo ir užkietėjusio baikerio Algirdo Toliato igyvendinta idėja. Jo nuomone, policija yra tie, kurie mus saugo: „Kuo geriau mes į juos žiūrime, tuo jie geriau tarnauja visuomenei. Mūsų akys yra jų akys“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min