Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 23d. 12:19

Trakų aplinkosaugininkų radinys – neteisėtai laikomos statybinės atliekos

Statybos Žalias
123RF.com nuotr. / Statybos

Aplinkos apsaugos departamento Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai atliko valstybinio žemės sklypo patikrinimą Trakų mieste ir aptiko neteisėtai kaupiamas ir laikomas statybines atliekas. Atsakingam asmeniui pradėta administracinė teisena ir gresia bauda iki 6 tūkst. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Atliekant valstybinio žemės sklypo apžiūrą nustatyta, kad Trakų miesto teritorijoje, pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, buvo atvežtos ir sukrautos neapdorotos statybinio betono gaminių atliekos. Bendras valstybinio žemės sklypo teritorijoje sukrautų neapskaitytų ir neapdorotų statybinių atliekų tūris – 240 m3.

Trakų aplinkosaugininkams pradėjus administracinę teiseną, buvo nustatytas minėtų atliekų savininkas. Paaiškėjo, kad įmonė nėra registruota Valstybiniame atliekų tvarkytojų registre ir neturi atliekų tvarkymo veiklai išduoto taršos leidimo.

Atsižvelgus į aplinkybes nustatyta, kad buvo pažeisti Atliekų tvarkymo taisyklių ir Atliekų tvarkymo įstatymo reikalavimai.

Šiuo metu pradėta administracinė teisena, juridiniam asmeniui gresia bauda iki 6 tūkst. eurų.

Pagal Aplinkos apsaugos įstatymą nepavojingųjų atliekų kiekio laikinasis laikymas, surinkimas, vežimas ir (ar) apdorojimas pažeidžiant atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimus, kai pažeidžiant atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimus laikinai laikomas, surenkamas, vežamas ir (ar) apdorojamas 25 tonų ir didesnis nepavojingųjų atliekų kiekis, juridiniams asmenims užtraukia baudą nuo 3 iki 6 tūkst. eurų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min