Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų bendruomenė stojo ginti po tragiškos pavaldinio avarijos norą atsistatydinti pareiškusio rajono policijos viršininko Nerijaus Šiaulio

Nerijus Šiaulys (kairėje) irgi yra priverstas trauktis iš pareigų.
Trakų rajono PK nuotr. / Nerijus Šiaulys (kairėje) irgi yra priverstas trauktis iš pareigų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų rajono bendruomenė stojo ginti rajono policijos vadovo Nerijaus Šiaulio. Tiesioginiam N.Šiaulio vadovui Vilniaus apskrities VPK viršininkui Kęstučiui Lančinskui įteiktas prašymas netenkinti rajono policijos vadovo atsistatydinimo pareiškimo. Prašymą pasirašė per 500 rajono gyventojų.

Norą atsistatydinti N.Šiaulys pareiškė po tragiškos avarijos, kurią sukėlė jo pavaldinys Sigitas Šostakas. Per avariją iš karto žuvo du žmonės, du buvo sužaloti. Vėliau dar vienas žmogus mirė ligoninėje.

Kaip rašoma redakcijai perduotame Trakų rajono bendruomenės pranešime, per dvi dienas buvo surinkta 516 rajono gyventojų parašų. Rajono gyventojai kreipėsi į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininką Kęstutį Lančinską, prašydami netenkinti Trakų rajono policijos komisariato viršininko Nerijaus Šiaulio pareiškimo atleisti jį iš einamų pareigų ir palikti toliau vadovauti Trakų rajono policijai.

Bendruomenės prašyme rašoma, kad kitų pareigūnų ne darbo metu sukelti tragiški įvykiai negali būti priežastis dar labiau silpninti teisėsaugą, lengva ranka atsisakyti gabaus, nuoširdžiai tarnaujančio pareigūno.

Trakų rajono bendruomenė teigia, kad nuo 2007 m. rugpjūčio rajono policijai vadovaujantis N.Šiaulys grąžino pasitikėjimą policija, aktyviai kovojo su narkotikais ir nelegaliu alkoholiu, jo dėka rajone visą parą budėjo policijos pareigūnų ekipažas, šis policijos vadovas suvaldė Lentvaryje vyravusią nusikalstamą situaciją, jo vadovavimo metu sumažėjo nusikalstamumas. N.Šiaulys organizavo susitikimus su gyventojais, aktyviai dalyvavo kuriant „Saugios kaimynystės“ bendruomenes.

Lietuvos policijos istorijoje tai pirmas atvejis, kai rajono gyventojai surinko parašus, siekdami apginti policijos komisariato viršininką, kad jis ir toliau vadovautų policijai.

Trakų rajono bendruomenė taip pat raštu, prašydama neatleisti N.Šiaulio iš pareigų, kreipėsi į prezidentę, Vyriausybę, vidaus reikalų ministrą, rašoma Trakų rajono bendruomenės pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min