Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų meras V.Zalieckas: „Švietimo centre trejus metus algas gavo šalyje negyvenantys žmonės“

Trakų meras Vytautas Zalieckas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Trakų meras Vytautas Zalieckas
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje Trakų meras Vytautas Zalieckas žurnalistams sakė, kad savivaldybei priklausančiame Švietimo centre buvo įdarbinti žmonės, kurie net negyvena Lietuvoje. Pasak jo, su šia veikla buvo susijusi Liberalų ir centro sąjugos Trakų skyriaus vadovė Nijolė Lisevičienė.

V.Zaliecko teigimu, jis puolamas ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos narių, nes savivaldybė neva griauna Seimo vicepirmininko Jaroslavo Narkevičiaus planus statytis namą miesto parko teritorijoje.

Turiu duomenų, kad Trakų savivaldybėje trejus metus pinigus gaudavo realiai nedirbantys žmonės, – teigė V.Zalieckas.

„Kai visuomenė atostogauja, lengviau daryti blogus darbus. Tie, kurie stoja skersai kelio, yra šalinami. Turiu duomenų, kad Trakų savivaldybėje trejus metus pinigus gaudavo realiai nedirbantys žmonės. Vienos partijos, kuri man rengia interpeliaciją, yra kaltinama sukčiavimu. Man buvo daromas didelis spaudimas neteikti informacijos“, – kalbėjo Trakų meras.

Jo teigimu, švietimo centre buvo įdarbinti žmonės, kurie šiuo metu negyvena Lietuvoje. Birželio mėnesį visa informacija buvo pateikta teisėsaugai.

Tiesa, 15min.lt gauta informacija rodo, kad Trakų rajono meras Vytautas Zalieckas spaudos centre nepaviešino, jog įdarbintas asmuo buvo Socialdemokratų partijos Trakų rajono skyriaus pirmininkės dukra, taigi politinis „nusikaltimas“ krenta ne tik ant liberalų, bet ir socdemų.

„Įtariamieji surado savo sąjungininkų. Trakų miesto centre praėjusios kadencijos metu buvo perimtas parkas, kuris tapo aukšto Seimo politiko nuosavybe. Mes išsakėme kategorišką nuomonę, kad parkas turi tapti ne privačia, o rekreacine teritoriją. Iki rugsėjo 15 d. turime pateikti galutinę išvadą. Taip meras tapo neparankus“, – kalbėjo V.Zalieckas.

Redo Vilimo/BFL nuotr./Jaroslavas Narkevičius
Redo Vilimo/BFL nuotr./Jaroslavas Narkevičius

Pasak Trakų mero, norima, kad parke atsirastų Seimo vicepirmininko J.Narkevičiaus trobelė.

Aukštu politiku buvo įvardintas Seimo vicepirmininkas J.Narkevičius, kuris, Trakų mero teigimu, parko teritorijoje nori pasistatyti trobą.

„Jo žmona užėmė vadovaujamą postą savivaldybėje. Parkas buvo privatizuotas. Dabar norima, kad parke atsirastų Seimo nario trobelė. Šis Seimo narys priklauso Lenkų rinkimų akcijai, kuri taip pat man žada interpeliaciją“, – kalbėjo meras.

15min.lt duomenimis, po sprendimu perleisti sklypą pasirašė socialdemokratų deleguota Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė, kuri šiuo metu nebedirba savivaldybėje.

V.Zalieckas žadėjo, kad likęs poste parko darkyti neleis: „Per tvarkymo schemą mes išduodame savivaldybės sąlygas, kur ir ką galima statyti. Leidimo statyti namo ten neišduosim, bet gal išduos kiti. Trakai yra specifinė vieta, kur susikerta daug interesų. Dėl to ten valdžia keičiasi pakankamai dažnai.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min