Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 30d. 10:20

Trakų savivaldybėje – vėl perversmas

Trakų savivaldybės tarybos posėdis.
15min.lt/Gedimino Gasiulio nuotr. / Trakų savivaldybės tarybos posėdis
Lygiai pusę metų – tiek be pokyčių išsilaikė Trakų rajono savivaldybės valdžia. Ketvirtadienį ryte sušauktame tarybos posėdyje keičiami vicemerai, administracijos vadovai.

Prieš pusmetį keičiantis valdžiai vicemeru tapęs „Fronto“ atstovas Jonas Sadovskis pasiprašė atleidžiamas, todėl jį pakeitė „darbietis“ Voitechas Vinskevičius.

Neoficialiomis žiniomis, J.Sadovskis pasitraukė dėl incidento, kai prieš kelias dienas įkliuvo neblaivus prie vairo. Tiesa, tuomet vicemeras tikino iš posto trauktis neketinąs.

Taip pat atsistatydino Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorė socialdemokratė Asta Kandratavičienė, šį postą užėmė socialliberalas Rimantas Kulys.

Posto neteko ir administracijos direktorės pavaduotojas liberalcentristas Pranas Čepauskas. Į jo vietą sėdo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovė Irena Narkevič – prieš ankstesnį perversmą ji buvo administracijos direktorė.

Meras, liberalcentristas Vincas Kapočius bei pirmoji mero pavaduotoja konservatorė Nijolė Ramoškienė postus savo postuose liko.

Iš viso Trakų savivaldybės taryboje yra 25 nariai. Iki šiol koaliciją sudarė 13 narių. Dabar iš jos pasitraukė 4 nariai (du socialdemokratai ir du „frontininkai“), o opozicijoje buvę 12 narių prisidėjo prie koalicijos.

Taigi naująją koaliciją sudaro 21 narys, opozicijoje liks 4 tarybos nariai.

Primename, kad sausio pabaigoje Trakų savivaldybės tarybos posėdžio metu dviem „frontininkams“ perėjus iš koalicijos į opoziciją, pasikeitė jėgų pusiausvyra, todėl buvo pakeistas meras, vicemerai, administracijos vadovybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min