Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 15:29

Trakuose jau septintą kartą vyks tradicinis „Sniego susitikimas“

Sąjungininkų Sausumos pajėgų vadavietės emblema
lc.nato.int nuotr. / Sąjungininkų Sausumos pajėgų vadavietės emblema

Tarptautinės saugumo politikos strategai ir ekspertai sausio 9–10 dienomis Trakuose rinksis į Užsienio reikalų ministerijos organizuojamą tradicinį neformalų „Sniego susitikimą“ (Snow Meeting).

Šių metų renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama transatlantiniams Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų santykiams, sprendžiant šiuolaikinius saugumo iššūkius. Bus diskutuojama apie globalius iššūkius saugumo politikos darbotvarkei kitais metais, artėjantį NATO vadovų susitikimą, Europos Sąjungos Rytų partnerystės programos perspektyvas po lapkričio mėnesį Vilniuje vykusio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo.

Tarptautinį vardą įgijusiame susitikime laukiama daugiau kaip 40 žinomų užsienio ir Lietuvos politikų, pareigūnų ir ekspertų: jame planuoja dalyvauti Estijos, Rumunijos, Slovakijos ir Švedijos užsienio reikalų ministrai, JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja Europos ir Eurazijos reikalams, NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas, ES ir NATO šalių pareigūnai, analitinių ir tyrimų centrų tarptautinės ir saugumo politikos ekspertai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min