-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2022 01 05

Trečią parą iš eilės – pasienyje nė vieno bandymo patekti į Lietuvą

Antradienį, trečią parą iš eilės, pasieniečiams neteko apgręžti nė vieno migranto, kuris būtų bandęs iš Baltarusijos neteisėtai patekti į Lietuvą. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių įleistų užsieniečių antradienį nebuvo, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Fizinio barjero pasienyje su Baltarusija statyba
Pasienis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Ties Druskininkų savivaldybe antradienį apie vidudienį Baltarusijos pusėje girdėjosi pabūklų šūviai. Netoli sienos Gardino kryptimi ten yra Gožos poligonas. Vakarop taip pat ties Druskininkų savivaldybe prie sienos Baltarusijos pusėje buvo iššautos 4 signalinės raketos.

Nė vieno migranto apgręžti neprireikė ir pirmadienį, sekmadienį bei ketvirtadienį. Šeštadienį VSAT neįleido 3 neteisėtų migrantų, penktadienį – 7, trečiadienį – 18.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8109 (vidurnakčio iš antradienio į trečiadienį duomenys).

Anot VSAT, tarnybinių ginklų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.

Dešimtys neteisėtų migrantų ir toliau bando iš Baltarusijos neteisėtai patekti į Latviją. Šių šalių siena yra maždaug 4 kartus trumpesnė nei Lietuvos ir Baltarusijos siena. Antradienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 33 migrantus, pirmadienį – 55, sekmadienį – 36, šeštadienį – 80, penktadienį – 85.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius