Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienį prasidės registracija į Vilniaus darželius, tėvai raginami registruotis internetu

Darželinukų tėvai Vilniaus savivaldybėje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darželinukų tėvai Vilniaus savivaldybėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Savivaldybė primena, kad elektroninė registracija į vaikų darželius (planuojantiems vaikus leisti į darželį 2015 metais), prasidės kovo 25 d., trečiadienį, nuo 8 val. ryto, Vilniaus savivaldybės interneto tinklalapyje www.vilnius.lt → Prisijungti → Mano meniu → Švietimas → Mano darželis.

Vilniaus savivaldybė teigia pirmadienį gavusi oficialų patvirtinimą, kad elektroninės registracijos į darželius sistema yra saugi ir patikima. Nepriklausomos kompanijos IBM, UAB „DPA“ ir UAB „BAIP, atlikusios priėmimo į darželius sistemos vertinimą bei tobulinimą, raštu patvirtino, kad sistema – saugi ir atitinka keliamus reikalavimus.

Elektroninė sistema sukurta tėvų gerovei, todėl patariama vaikus registruoti internetu savarankiškai. „Neverta gaišti laiko eilėse savivaldybėje ir laukti, kol darbuotojai užpildys prašymus tėvų vardu, toje pačioje elektroninėje registracijos sistemoje, nes paraiškų užpildymas savivaldybėje savaime nesuteikia pirmumo ir neturi jokios įtakos vietai darželio eilėje. Savivaldybės specialistai tiesiog gali padėti registruoti vaiką į tą pačią sistemą, kurią tėvai gali ir patys rasti prisijungę internetu“, – rašoma Vilniaus savivaldybės spaudos pranešime.

Vilniečiai, kurie neturi interneto prieigos, gali atvykti į Vilniaus miesto savivaldybę darbo laiku ir „Idėjų kambaryje“ įrengtose kompiuterinėse darbo vietose patys užregistruoti prašymus. Užpildyti prašymą gali tik registruoti www.vilnius.lt vartotojai, skiltyje „Mano darželis“.

Registracija į Vilniaus darželius turėjo prasidėti sausio 12 dieną, vidurnaktį, tačiau užstrigo dar nė nesulaukus to laiko. Tuomet tėvai užplūdo Vilniaus savivaldybę, kur tikėjosi pateikti prašymus, bet jie nebuvo priimami ir čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min