Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 10:35

Trečiąja krašto apsaugos viceministre skiriama I. Pociūtė-Levickienė

KAM viceministrė I. Pociūtė-Levickienė
A.Pliadžio/KAM nuotr. / KAM viceministrė I. Pociūtė-Levickienė
Gruodžio 10 d. darbą Krašto apsaugos ministerijoje pradeda viceministrė Indrė Pociūtė–Levickienė.

Naujoji krašto apsaugos viceministrė koordinuos bendradarbiavimą su Seimo komitetais ir komisijomis Krašto apsaugos ministerijos kompetencijos klausimais. Ji taip pat bus atsakinga už krašto apsaugos sistemos žmogiškųjų išteklių valdymo sistemos plėtojimą, pilietinį švietimą, krašto apsaugos sistemos institucijų bendradarbiavimo su Lietuvos šaulių sąjunga administravimą, ministerijos viešuosius ryšius ir bendradarbiavimą su visuomeninėmis organizacijomis, kt. 
 
„Lietuvoje per dvidešimt nepriklausomybės metų užaugo graži jaunoji karta. Mano pasirinkimas –jaunas žmogus, kuris nebijo aktyviai dalyvauti politikoje ir yra įgijęs patirties krašto apsaugos sistemoje”, – sakė  krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, komentuodama savo sprendimą į naująsias pareigas skirti I. Pociūtę–Levickienę.

Ilgą laiką Krašto apsaugos ministerijoje buvo bandoma verstis su dviem viceministrais, kai tuo tarpu 2009 m. vasarą pradėjus taikyti naują valstybės valdymo reformą ministerijų sekretoriai buvo keičiami viceministrais didžiausias leistinas Krašto apsaugos ministerijai skirtų viceministrų skaičius buvo trys. Taupant lėšas, Krašto apsaugos ministerijoje iki šiol dirbo du viceministrai.

Paskyrus I. Pociūtę–Levickienę į naująsias pareigas Krašto apsaugos ministerijos vadovybę šiuo metu sudaro ministrė, trys viceministrai, ministerijos kancleris ir Gynybos štabo viršininkas. Beje, buvusios Vyriausybės valdymo metais trijų dabartinių viceministrų funkcijas atliko penki asmenys – keturi ministerijos sekretoriai ir vienas viceministras.
Naujajai krašto apsaugos viceministrei I. Pociūtei–Levickienei –  31 metai. Ji yra baigusi Vilniaus M. Romerio universitetą, turi teisės magistro laipsnį. 

Iki paskyrimo į naująsias  pareigas I. Pociūtė–Levickienė pora metų ėjo Krašto apsaugos ministro patarėjo pareigas, yra dirbusi Seimo Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstove spaudai, frakcijos referente. Ji taip pat yra Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų tarybos narė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

23:28
00:46
00:40

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min