Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 10d. 15:41

Trečiųjų šalių piliečių integracijai – 2,8 mln. litų

Taupyklė
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Taupyklė

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Paramos fondu Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Europos fondo trečiųjų šalių piliečių integracijai (EIF) Lietuvoje 2008 m. metinę programą.

Tai yra viena iš keturių Solidarumo ir migracijos srautų valdymo bendrosios programos dalių. Ja siekiama palaipsniui įdiegti integruotą Europos Sąjungos išorės sienų valdymą ir įgyvendinti bendras prieglobsčio ir imigracijos politikos kryptis, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Pagrindinis EIF tikslas – remti valstybių narių pastangas, padedant skirtingos ekonominės padėties, socialinių sąlygų, kultūrų, religijų, kalbų ir etninės priklausomybės trečiųjų šalių piliečiams lengviau integruotis Europos šalyse. Trečiųjų šalių piliečiais laikomi asmenys, kurie neturi Europos Sąjungos ir Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybių narių pilietybės. Teisėtai Lietuvoje gyvenantys trečiųjų šalių piliečiai – tai leidimus laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje turintys asmenys iš trečiųjų šalių.

Parama bus teikiama projektams, skirtiems įgyvendinti trečiųjų šalių piliečių integracijos priemones, ugdyti asmenų, dirbančių trečiųjų šalių piliečių integracijos srityje, gebėjimus ir tarpkultūrinę kompetenciją. Taip pat ir tiem projektams, kurie nukreipti į duomenų, susijusių su trečiųjų šalių piliečių integracijos poreikiais, sistemos sukūrimą ir naudojimą.

Projektai bus finansuojami EIF ir valstybės biudžeto lėšomis. Skiriamos paramos dydis projektui galės siekti 100 proc. Projektai turės būti įgyvendinami iki 2009 m. gruodžio 31 d.

Paraiškas dėl projektų finansavimo gali teikti Lietuvoje registruoti ir teisėtai veikiantys juridiniai asmenys, tarptautinės organizacijos ir jų padaliniai, teisėtai veikiantys Lietuvoje.

Paraiškos turi būti pateiktos iki 2009 m. balandžio 10 d. įgaliotai institucijai – Paramos fondui Europos socialinio fondo agentūrai, Gynėjų g. 16, Vilnius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min