Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2017 01 05

Trečiuoju energetikos viceministru paskirtas S.Šatūnas

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas paskyrė trečią viceministrą diplomatą Simoną Šatūną, o ministro patarėju tapo Rytis Kėvelaitis, pranešė ministerija.
Lietuvos Respublikos energetikos ministerija
Lietuvos Respublikos energetikos ministerija / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

S.Šatūnas iki šiol ėjo Užsienio reikalų ministerijos (URM) Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pareigas ir buvo atsakingas už prekybos politiką, ekonominę diplomatiją ir stojimą į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.

Anksčiau S.Šatūnas yra dirbęs URM Ekonominio saugumo departamento patarėju, Lietuvos ambasados Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) misijos vadovo pavaduotoju ir ministru-patarėju politikos ir strateginių projektų klausimais, JAV Valstybės departamento Europos biuro patarėju Europos saugumo klausimais.

2004-2009 metais S.Šatūnas dirbo Lietuvos prezidento patarėju užsienio politikos klausimais, dar anksčiau – Lietuvos ambasadoje Latvijoje ir Krašto apsaugos ministerijoje.

Naujasis viceministras Vilniaus universitete yra įgijęs politikos mokslų bakalauro bei tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistro laipsnius, stažavosi JAV, Japonijoje ir kitose ES šalyse. S.Šatūnas Energetikos ministerijoje pradės dirbti nuo sausio 10 dienos.

Nuo sausio 11 dienos energetikos ministro patarėjo pareigas pradeda eiti R.Kėvelaitis. Jis iki šiol dirbo investicinės aplinkos ekspertu „Investuok Lietuvoje“, kur rengė investicinę aplinką gerinančius pasiūlymus ir atstovavo įmones teisės aktų leidyboje energetikos, infrastruktūros, aplinkosaugos, aviacijos ir elektroninių paslaugų srityse. R.Kėvelaitis yra dirbęs projektų vadovu programoje „Kurk Lietuvai“ (vykdė projektus Energetikos ir Ūkio ministerijose bei „Investuok Lietuvoje“), dar anksčiau – URM ir Europos teisės departamente.

R.Kėvelaitis yra įgijęs tarptautinių santykių ir politikos bakalauro laipsnį Šefildo universitete, Jungtinėje Karalystėje, baigė teisės studijas Ženevos universitete, Šveicarijoje.

Šią savaitę energetikos viceministrais taip pat tapo ministerijos darbuotojas Egidijus Purlys ir buvęs energetikos viceministras Vidmantas Macevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius