Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 7d. 12:45

Trijų karalių šventėje karaliavo kauniečiai

Trys karaliai pasveikino kauniečius.
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Trys karaliai pasveikino kauniečius.

Trečiadienio pavakare Rotušės aikštėje vyko renginys ,,Trys karaliai atkeliavo, visas svietas uždainavo".

Renginio metu Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė pasveikino Kauno miesto savivaldybę, kuri pripažinta šventiškiausia visoje apskrityje. O. Balžekienė sakė, kad dėl šventiškiausios savivaldybės vyko kova. Gerai pasirodė Jonavos ir Prienų savivaldybės, tačiau šventiškiausia pripažinta Kauno savivaldybė.

Kauno mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis pasidžiaugė, kad sunkmečiu kauniečiai parodė didelį išradingumą, entuziazmą ir taip sukūrė tokią įspūdingą, šventišką aplinką Kaune. R.Mikaitis padėkojo visai Rotušės aikštės bendruomenei, Tekstilės ir dailės gildijos „Balta“ direktorei Jolantai Šmidtienei už išradingai papuoštą eglutę ir visiems kauniečiams, kurie puošė įstaigų ir savų namų aplinką.

Trys karaliai visą dieną keliavo Kauno gatvėmis, apsilankė daugelyje įstaigų, visiems priminė tautos tradicijas ir kvietė į renginį Rotušės aikštėje.

Po darbų kauniečiai labai gausiai susirinko į aikštę. Čia jie šoko, dainavo, labai greitai pakluso ansamblių dalyvių raginimui linksmintis, kad visi metai būtų linksmi. Vėliau nereikėjo nė raginti – sukosi rateliai, skambėjo dainos ir juokas.

Svarbiausia tai, kad šio renginio metu visiems buvo malonu susipažinti arba pagilinti žinias apie Trijų karalių šventę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min