Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 13d. 13:05

Trims „Maximos“ darbuotojams nustatytas koronavirusas, daugėja pasveikusiųjų

Prekybos centro lankytojai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Maxima“ parduotuvėje

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša apie 3 naujus savo darbuotojų susirgimų COVID-19 infekcija atvejus bei per šią savaitę jau 12 pasveikusių darbuotojų. Ketvirtadienį, lapkričio 12 dieną, koronavirusas nustatytas darbuotojams Klaipėdoje ir Šiauliuose. Parduotuvėse ir kituose padaliniuose, kur dirbo COVID-19 susirgę darbuotojai, yra atlikta pilna dezinfekcija, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vakar COVID-19 infekcija nustatyta dviem darbuotojams Klaipėdoje. Vienas jų dirba „Maxima X“ parduotuvėje, Sportininkų g. 18. Jis paskutinįsyk savo darbo vietoje buvo lapkričio 5 dieną. Artimų kontaktų nei su klientais, nei kitais kolegomis nebuvo. Kita koronavirusu užsikrėtusi „Maxima XXX” parduotuvės, Taikos pr. 141, darbuotoja paskutinįsyk darbo vietoje lankėsi lapkričio 6 dieną. Kolegė, kuri turėjo galimai artimą kontaktą su COVID-19 sergančiąja, saviizoliavosi.

Taip pat COVID-19 infekcija diagnozuota Šiauliuose „Maxima XX“ parduotuvėje, Rūdės g. 14, esančio maisto gamybos cecho darbuotojai. Paskutinįsyk ji savo darbo vietoje lankėsi lapkričio 10 dieną. Artimų kontaktų nebuvo.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios susirgimai COVID-19 infekcija yra diagnozuoti 124 „Maximos“ darbuotojams, iš kurių 43 darbuotojai yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus. Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 1366 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai. Šiuo metu 84 darbuotojų testo atsakymų dar laukiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

11:59
01:00:04
01:26

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min