Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 6d. 14:44

Troleibusų vairuotojai surengė piketą (nuotraukos)

Vilniaus troleibusų" darbuotojų profesinės sąjungos atstovai tikisi, kad piketu pavyks atkreipti valdžios dėmesį į pagrindines bendrovės problemas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Vilniaus troleibusų" darbuotojų profesinės sąjungos atstovai tikisi, kad piketu pavyks atkreipti valdžios dėmesį į pagrindines bendrovės problemas.

Trečiadienį vidurdienį Vilniuje, prie savivaldybės, piketą surengė darbo sąlygomis ir atlyginimu nepatenkinti „Vilniaus troleibusų“ darbuotojai.

Naujienų portalas 15min.lt jau rašė, kad „Vilniaus troleibusų“ darbuotojai piktinasi, jog įmonė veržia diržus tik vairuotojams, o iš administracijos atlyginimų atimta tik 15 proc., šie gauna didžiules algas. Pasak „Vilniaus troleibusų“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės Danutos Iljinos, vairuotojų atlyginimai prieš krizę vidutiniškai siekė 1,8 tūkst. litų, dabar suma sumažėjo 300 litų.

Profesinė sąjunga reikalavo, kad būtų užtikrintas pakankamas įmonės finansavimas, taip pat reikalaujama, jog biudžeto lėšos būtų taupomos ne tik darbuotojų sąskaita.

Tiesa, protesto akcijoje dalyvavo tik viena įmonėje „Vilniaus troleibusai“ veikianti profesinė sąjunga, kita prie pirmosios reikalavimų neprisidėjo.

Į akciją prie savivaldybės atėjo tik keli „Vilniaus troleibusų“ darbuotojai. Dėl protesto troleibusų judėjimas sostinėje nesutriko.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min