Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trumpalaikės pūgos naktį galį užpustyti kelius

Snieguotas kelias
15min.lt/Gedimino Gasiulio nuotr. / Sninga kelyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip pranešė Lietuvos kelių direkcija, 16 val. snigo ir pustė pažeme beveik visoje šalyje. Nesnigo Alytaus ir Marijampolės apskrityse, bet silpnai pustė.

Magistralinių ir krašto kelių dangos sningant ir pustant yra padengtos šlapiu sniegu, vietomis yra privažinėtas sniegas, provėžos, gali būti ir apledėjusių ruožų, šie keliai periodiškai valomi ir barstomi. Eismo sąlygos žiemiškos ir sudėtingos, važiuojant reikia pasirinkti saugų važiavimo greitį, neskubėti ir planuoti ilgesnį kelionės laiką.

Dėl pustymo ir sniego yra apie 10 proc. sunkiai išvažiuojamų rajoninių kelių Širvintų, Ukmergės, Trakų ir Raseinių rajonuose, apie 5 proc. yra Prienų ir Joniškio rajonuose. Šie keliai valomi. Taip pat valomi ir platinami rajoniniai keliai ir kituose rajonuose. Šie keliai yra slidūs – padengti privažinėtu ar šlapiu sniegu, atvirose vietovėse provėžoti, miškingose vietovėse susiformavęs ledas.

Naktį taip pat prognozuojamas sniegas ir trumpalaikės pūgos, todėl bent iki rytojaus pietų rekomenduojame atidėti keliones į atokesnes vietoves rajoniniais keliais – dėl pūgų, sniego ir pustymo kai kurie rajoniniai keliai gali tapti neišvažiuojami arba sunkiai išvažiuojami.

Apsemti ir apledėję kai kurie Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje esančių rajoninių kelių ruožai. Bendras tokių kelių ruožų ilgis apie 7 km. Eismas šiuose ruožuose draudžiamas.

Orų prognozė (spausk čia)

Komentarai
Temos Pūga
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min