Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 27d. 15:54

Tūkstančiai žvakelių vėl nušvies Kauno senamiestį ir Laisvės alėją

„Sielų upė“
VU KHF nuotr. / „Sielų upė“

Lapkričio 1-ąją – Visų Šventųjų ir mirusiųjų dieną – Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) studentų atstovybė organizuoja jau tradicine tapusią akciją „Sielų upė“. Penkių tūkstančių žvakelių nušviestas simbolinis takas tęsis nuo Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos iki Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios (Soboro).

Šiemet akcija – jubiliejinė. Per dešimtmetį kukli VU KHF studentų idėja tapo pripažinta Kauno miesto kultūros dalimi.

Rimtį ir šilumą praeivių širdyse sėjančio renginio metu laukiami visi, norintys prisidėti prie studentų ir kartu uždegti savo ar organizatorių dovanotas žvakeles už išėjusius artimuosius ar pamirštus žmones.

„Šis renginys mums yra ypatingas. Kad ir kaip banaliai skambėtų, einant šiuo žvakelių nušviestu taku iš ties atrodo, kad blogis neegzistuoja. Negaliu to apibūdinti žodžiais, tai reikia pamatyti. Ateiti ir pajausti tą atmosferą, jaukumą ir šilumą“, – emocingai kalbėjo VU KHF SA prezidentė Gintarė Lazdinytė. 

Uždegti savąją liepsnelę ar tiesiog pasivaikščioti „Sielų upe“ ir pabūti kartu studentai kviečia antradienį, lapkričio 1 d., 17–22 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min