Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turgus – politikų ir tarnybų akiratyje

Įmonė „Senasis turgus“ norėtų nugriauti mūrinius prekystalius ir statyti modernų pastatą.
Laikraščio „15 minučių“/Egidijaus Jankausko nuotr. / Aistros dėl Senojo turgaus netyla jau kelerius metus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau kelerius metus verda diskusijos apie tai, koks turėtų būti savivaldybei priklausantis Senasis turgus, kaip jis turėtų būti valdomas ir kokia yra jo finansinė padėtis. Kai kurie tarybos nariai ragina kolegas neskubėti priimti svarbius sprendimus ir teigia, kad turgus šiuo metu yra atsidūręs specialiųjų tarnybų akiratyje.

„Šiuo pareiškimu norėtume pasidalinti pastebėjimais ir įžvalgomis dėl turgaus veiklos ateities. Visų pirma mums kelia nerimą tai, kad šiuo metu spec. tarnybos vykdo ikiteisminį tyrimą dėl įmonės administracijos galimai nusikalstamų veikų. Informacijos, kokios tai veikos, kas yra įtariama ir kiek pažengęs tyrimas negavo nei Tarybos nariai, nei Kolegijos nariai ir greičiausiai jos neturi Savivaldybės administracijos direktorius. “, - teigiama „Liberalų sąjūdžio“ išplatintame pranešime.

Liberalų sąjūdžio frakcija Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje kvietė valdančiąją daugumą ir miesto merą nedaryti skubotų sprendimų ir „nestumti“ pertvarkos „Senasis turgus“ kol nebus atsakyta į visus užduotus klausimus, nesibaigs teisėsaugos tyrimai ir nebus išdiskutuota patraukliausias miestiečiams ir turgaus prekeiviams prekyvietės darbo organizavimo modelis, kuris iš esmės pakeistų nieko netenkinantį dabartinį turgaus veidą ir padarytų šią svarbią miesto senamiesčiui vietą patrauklią ir modernią.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min