Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turto prievartautojai stos prieš teismą (video)

Sulaikymo operacija.
Klaipėdos AVPK nuotr. / Sulaikymo operacija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis siejamų asmenų nusikalstamos veiklos.

Kaltininkai įtariami turto prievartavimu panaudojant fizinį smurtą ir atimant laisvę, neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu, narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis bei svetimais dokumentais.

Dar šių metų sausio mėnesio pabaigoje Klaipėdos apskrities VPK ONTB darbuotojai sulaikė visus įtariamuosius. Pareigūnams talkino Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai.

Sulaikytieji - ne kartą teisti

Kratų metu pas įtariamuosius aptikta psichotropinių tablečių, metalinė ištraukiama lazda, svetimas vairuotojo pažymėjimas. Įtariamieji buvo suimti, šiuo metu jiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminio tyrimo metu įtarimai pateikti šešiems su organizuotu nusikalstamumu siejamiems anksčiau teistiems asmenims (už tyčinius nužudymus, sunkų sveikatos sutrikdymą, vagystes, plėšimus, sukčiavimus, savavaliavimą, viešosios tvarkos pažeidimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis).

Reikalavo automobilio ir išpirkos

Taip pat įtarimai dėl neteisėto disponavimo psichotropiniais vaistais pateikti vieno kaltininko žmonai. Įtariama, kad kaltinamieji užpuolė nukentėjusįjį ir automobilio bagažinėje jėga nuvežė jį už Klaipėdos miesto ribų, sumušė ir apiplėšė.

Grasinant ginklu nukentėjusysis buvo priverstas paskambinti sugyventinei, kuri pagal jo prašymą ir kaltinamųjų reikalavimą perdavė jiems automobilį „Peugeot 406“, automobilio raktelius bei dokumentus.

Gauta duomenų, kad kaltininkai iš nukentėjusiojo reikalavo dar 5 000 Lt, iš jo buto pagrobė mobilaus ryšio telefoną, namų kino sistemos garso kolonėles bei nešiojamą kompiuterį.

Už turto prievartavimą jiems gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 6 metų. Už turto prievartavimą panaudojant fizinį smurtą ir atimant laisvę numatomas laisvės atėmimas iki 8 metų. 

 

VIDEO: Klaipėdoje turto prievartautojai stos prieš teismą
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min