Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimutė Stankūnaitė: A.Ūsas nei tvirkintojas, nei prievartautojas! (nuotraukos)

TV laidos „Valanda su Rūta“ akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Tiesoginėje LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pirmą kartą pedofilijos bylos istorijoje susitiko visos pusės: Kedžių ir Venckų namus juosiančios minios atstovai, generalinis prokuroras, Seimo nariai, įtariamasis A.Ūsas bei D.Kedžio giminaičiai. Telefonu kalbėjo buvusi D.Kedžio sugyventinė Laimutė Stankūnaitė.

Bene didžiausią įtampą laida pasiekė prabilus Andriui Ūsui ir telefonu į pokalbį įsitraukus L.Stankūnaitei.

L.Stankūnaitė taip pasakojo apie ketvirtadienį (po ilgos pertraukos) vykusį susitikimą su dukrele. „Mergaitė jautėsi kaip mažas baikštus paukšelis. ji sakė: mama, aš bijau tau (ką nors) pasakyti, nes tu supyksi. Mergaitė yra prigąsdinta ir paveikta. Noriu pasinaudoti eteriu ir pasakyti, kad aš niekada nepardavinėjau ir netvirkinau savo dukros. A.Ūsas nėra nei tvirkintojas, nei prievartautojas. Jis nuo 2006 m. gynė mano dukros interesus. Negaliu paaiškinti, kodėl D.Kedys kerštavo ir tai pavertė pedofilijos skandalu“, – sakė L.Stankūnaitė.

 „Su dukrele stengiausi kalbėti labai abstrakčiai. Manau, kad didžąja dalimi ji supranta, kas vyksta. Dukrelė pasakė: aš žinau, kad Furmanavičių nušovė, o tėtį guminėmis kulkomis sušaudė......mergaitei reikia motinos šilumos, o ne svetimų už tvoros piketuojančių žmonių!

Susitikusios mes lipdėme, skaitėme, skaičiavome, apsikabinome viena kitą ir tiesiog ramiai sėdėjome. Juk jai reikia motinos šilumos, o ne svetimų už tvoros piketuojančių žmonių! Man skaudžiausia, kad žmonės mane nuteisė dar nežinodami bylos aplinkybių. Kiekvieną kartą išeidama į viešumą bijau, kad mane kas nors ims ir iš tolo nušaus“, – verkė L.Stankūnaitė. Ji prašė Kedžio namus apsupusių žmonių suprasti, kaip jaučiasi mergaitė nuolat girdėdama už tvoros šūkavimus, koncertus ir maldas.

Tuo tarpu D.Kedžio teta A.Skučienė teigė, kad mergaitė yra patenkinta! „Ta mergaitė gyvena visiškai normalų gyvenimą“, – tvirtino teta.

A.Ūsas: romano su Stankūnaite nebuvo!

Įtariamasis tvirkinimo byloje Andrius Ūsas, kuriam iš pradžių pasisakyti nedavė studijoje gausiai susirinkę Kedžių šeimos šalininkai, vėliau papasakojo, kaip pirmą kartą susipažino su mergaite.

„Kai Laimutė Stankūnaitė po teismo posėdžio atgavo savo dukrelę, pamačiau ją pirmą kartą. Mano ir L.Stankūnaitės santykiai? Jokių artimų ar intymių santykių tarp mūsų nebuvo. Aš su ja bendravau kaip žmogus, draugas, norintis padėti. Tarp mūsų romano nebuvo“, – aiškiai pakartojo A.Ūsas. Beje, ankstesnėse TV laidose A.Ūsas yra sakęs, kad jausmai buvo, bet santykiai su L.Stankūnaite tiesiog nesusiklostė. O moteris yra kalbėjusi, kad „jautė, jog A.Ūsas yra ne tas žmogus“. 

Ką laidoje kalbėjo generalinis prokuroras, skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min