TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

TV3 televizijai skirta bauda už laidoje „Susitikime virtuvėje“ padarytus prekių ir paslaugų reklamavimo pažeidimus

TV3 logotipas
TV3 logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos radijo ir televizijos komisija nustatė, kad televizijos programos TV3 laidose „Susitikime virtuvėje“ (transliuotose š. m. vasario 27, 28 ir 29 d. ir kovo 1 d.) buvo nesilaikoma nustatytų reikalavimų programų rėmimui ir prekių rodymui.

Laidos „Susitikime virtuvėje“ vedėjams ir dalyviams darant specialias reklamines nuorodas į programos rėmėjo prekybos tinklo IKI teikiamas paslaugas ir prekes, akcentuojant  jų privalumus ir skelbiamas akcijas, taip pat stambiu planu visur rodant IKI logotipą, buvo sudaryta padidinta galimybė pastebėti konkrečias prekes ir paslaugas, skatinama pirkti IKI prekybos tinkluose bei naudotis specialiais jų pasiūlymais.

Tuo buvo pažeistas Visuomenės informavimo įstatymas, nurodantis, kad remiamose programose negali būti tiesiogiai skatinama pirkti ar nuomoti rėmėjo prekes ar paslaugas, daryti reklamines nuorodas į jas.

Laidose taip pat žiūrovai nebuvo aiškiai informuojami apie prekių rodymą. Prekių ženklas „P“ buvo rodomas tik programos pradžioje, nors įstatymas reikalauja, kad apie prekių rodymą turi būti informuojama laidos pradžioje ir pabaigoje, taip pat atnaujinus laidos rodymą po įterptos reklamos.

Už šiuos Visuomenės informavimo įstatymo pažeidimus komisija balandžio 18 d. paskyrė 1 000 Lt baudą tuo metu  laikinai ėjusiam UAB „Tele-3“ vadovo pareigas Aldui Juroniui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min