Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 9d. 08:00

Tvarkant namus verta pagalvoti ne tik apie švarą

Namų valymas
„Fotolia“ nuotr. / Namų valymas

„Saugūs namai“ – su tokiu šūkiu ir interaktyviais praktiniais užsiėmimais „Litexpo“ lankytojus pasitinka paroda „Eko Logika“. Pagrindinis šių metų parodos išskirtinumas – galimybė ne tik daugiau sužinoti, bet ir praktiškai įsitikinti saugesnių ir aplinkai draugiškesnių namų švarinimo ir priežiūros alternatyvų veiksmingumu.

Parodos lankytojai kviečiami nufotografuoti savo naudojamų cheminių gaminių bei kosmetikos priemonių etiketes ar atsinešti jų pakuotes ir drauge su specialistais jas perskaityti, įsigilinti į gaminių sudėtį.

„Parodoje didelis dėmesys skiriamas praktiniam visų šeimos narių ekologiniam raštingumui – mokysimės skaityti cheminių valiklių bei kosmetikos priemonių etiketes, aiškinsimės, kaip rinktis gaminius, kad jie nevirstų šiukšlėmis, o jauniausius parodos dalyvius kviesime kurti ekologišką savo žaidimų erdvę.

Moksleivius kviečiame registruotis ir chemijos ar biologijos pamokas iškeisti į nemokamus interaktyvius užsiėmimus-paskaitas „Litexpo“ centre“, – svarbiausius parodos akcentus pristatė „Eko Logika“ projekto vadovė Gabija Zymonaitė.

Parodoje didelis dėmesys skiriamas praktiniam visų šeimos narių ekologiniam raštingumui

Lapkričio 20-22 dienomis parodų centre „Litexpo“ vyksiančioje parodoje „Eko Logika“ kiekvienas ras atsakymų ir patarimų, kaip užtikrinti švarą namuose ir racionaliai naudoti saugias, aplinkai draugiškas bei efektyvias priemones.

Taip pat bus apstu galimybių išbandyti naujus produktus bei priemones, tinkamas ne tik racionaliai namų priežiūrai, bet ir mitybai.

„Mintis, kad kiekvienam namų kampui reikalingas skirtingas agresyvus cheminis valiklis – brukama ganėtinai intensyviai, tačiau ji niekuo nepagrįsta.

Todėl šiemet siūlome atidžiai įsižiūrėti, patyrinėti kiekvieną savo namų kambarį, kiekvieną juos užpildantį elementą ir pagalvoti ne tik apie švarą, bet ir apie racionalumą tvarkant namus.

Taip pat nereikia pamiršti patalpų oro, kuris kartais yra labiau užterštas pavojingomis cheminėmis medžiagomis nei pati judriausia miesto gatvė. Faktas, kad visur galime rasti geresnių alternatyvų – saugesnių tiek mūsų sveikatai, tiek aplinkai“, – pristatydama organizuojamus renginius ir interaktyvias paskaitas sakė parodos „Eko Logika“ partnerio Baltijos aplinkos forumo ekspertė Laura Stančė.

nereikia pamiršti patalpų oro, kuris kartais yra labiau užterštas pavojingomis cheminėmis medžiagomis nei pati judriausia miesto gatvė

Parodos metu veiks ir filmų erdvė, kurioje bus demonstruojami su aplinkosauga ir atsakingu vartojimu susiję filmai.

Dalyviai paskaitų, diskusijų ir konsultacijų metu galės daugiau sužinoti apie tai, kaip pasirinkti pigų ir sveiką produktą, taip pat dalyvauti įvairiuose žaidimuose.

2-oji ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas „Eko Logika“ vyks lapkričio 20-22 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo”.

Daugiau informacijos galite rasti čia. 

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie 15min