Tiesiogiai
Tiesiogiai
2009-05-19 12:01

„Tvarkiečiai“ iš partijos pašalino Pagėgių vicemerą (atnaujinta 13.18 val.)

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ prezidiumo sprendimu sustabdyta Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Remigijaus Špečkausko narystė partijoje.
Remigijus Špečkauskas
Partijos „Tvarka ir teisingumas" logotipas / Pagėgių savivaldybės nuotr.
Temos: 2 Partija Meras

Jam prezidiumas taip pat rekomendavo atsistatydinti iš vicemero pareigų, teigiama partijos pranešime spaudai.

Toks sprendimas priimtas paaiškėjus, kad mero pavaduotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininko Kęstučio Lukošiaus, vicemero automobilis Natkiškių kaime, netoli Pagėgių naktį buvo tiesiog sustabdytas patikrai. Patikrinus paaiškėjo, kad vairuotojas neblaivus. Jam nustatas lengvas girtumo laipsnis – alkotesteris parodė 0,64 promiles.

Vicemerui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. 

Kokią nuobaudą skirti, anot K.Lukošiaus, spręs teismas.

 

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą