Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tvarkiečių“ kandidatai į Vilniaus merus: Petras Gražulis ir Kęstas Komskis

Petras Gražulis ir Kęstas Komskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Petras Gražulis ir Kęstas Komskis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po to, kai „tvarkiečių“ kandidatu į Vilniaus merus atsisakė tapti korupcija įtariamas prodiuseris Rolandas Skaisgirys, partija suskubo ieškoti naujo kandidato. Tarp svarstomų kandidatūrų mažiausiai penki Seimo nariai: Petras Gražulis, Kęstas Komskis, Andrius Mazuronis, Valdas Vasiliauskas ir politikos naujokas Stasys Brundza.

Kaip 15min.lt ketvirtadienį sakė P.Gražulis, jis yra vienas iš maždaug penkiolikos partijoje svarstomų kandidatų.

„Čia daug visokių pavardžių prieš tarybos posėdį aptariama. Tarp jų esu ir aš paminėtas, bet tai nereiškia, kad būsiu kandidatu“, – sakė P.Gražulis.

Kęstas Komskis, Rolando Pakso patarėjas Vidmantas Staniulis, Andrius Mazuronis, Valdas Vasiliauskas, Stasys Brundza. Išvis kokios penkiolika pavardžių, – sakė P.Gražulis.

Jis tikino kol kas pats nenusprendęs, ar sutiktų Seimo nario mandatą ir kur kas didesnę algą keisti į nepatogią praskolinto Vilniaus mero kėdę.

Todėl P.Gražulis noriai vardijo kitus partijoje aptariamus kandidatus.

„Kęstas Komskis, Rolando Pakso patarėjas Vidmantas Staniulis, Andrius Mazuronis, Valdas Vasiliauskas, Stasys Brundza. Išvis kokios penkiolika pavardžių“, – bėrė jis.

R.Skaisgirys nedalyvausiantis 2015 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose pranešė prieš savaitę.

„Atsiimu savo kandidatūrą, nes nebematau galimybės dalyvauti šioje rinkimų kampanijoje esant dabartiniam politiniam fonui ir viešojoje erdvėje eskaluojamiems kaltinimams man bei mane iškėlusiai partijai. Aukštus moralės standartus taikau ne tik politikams, bet ir sau. Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinės prokuratūros atliekamas ikiteisminis tyrimas neturi būti Vilniaus mero rinkimų tema, o vilniečiai – daromi šios istorijos įkaitais“, – pranešime teigė R.Skaisgirys.

Jis yra įtariamasis teisėsaugos vykdomame tyrime dėl Vidaus reikalų ministerijos pirkimų.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min