Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 22d. 09:26

„Tvarkietis“ Petras Gražulis teismo prašo Klaipėdos rajono politikus versti iš kėdžių

Petras Gražulis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Petras Gražulis

Seimo narys, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovas Petras Gražulis į oponentų stovyklą perbėgusiais Klaipėdos rajono tarybos nariais susigrūmė teisme. P.Gražulis reikalauja, kad tarybos nario mandatų atsisakytų rajono vicemeras Kęstutis Cirtautas ir „Tvarkos ir teisingumo” partijai priklausantis Alfredas Šiaulys, rašo „Lietuvos rytas“.

Netrukus po savivaldos rinkimų jiems perbėgus į socialdemokratų ir konservatorių stovyklą, iš rajono mero posto buvo išverstas P.Gražulio partijos kolega Sigitas Karbauskas, o partijos „Tvarka ir teisingumas” nariai buvo išstumti į opoziciją.

Iš likusių penkių į teisiamųjų suolą pasiųstų konservatorių P.Gražuliui pakaktų tik viešo atsiprašymo, o laišką pasirašiusiems socialdemokratams yra atleidęs.

Apšmeižtas P.Gražulis pasijuto, kai 2011 metų spalį keturiolika Klaipėdos politikų išplatino atvirą laišką savivaldybės tarybos partijos „Tvarka ir teisingumas” frakcijai. Jame viešai buvo pateikta P.Gražuliui neparankių klausimų apie nutylėtą jo biografijos laikotarpį, sąsajas su bendrove „Judex” ir esą nešvarų politikavimą.

Jei teismas laišką įvertins kaip šmeižtą, rajono politikams gresia piniginė bauda iki 65 tūkst. litų, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Su „tvarkiečius” esą išdavusiais politikais P.Gražulio taikos pasirašymo sąlyga griežta – jeigu perbėgėliai neatsisakytų rajono tarybos narių mandatų, konservatoriai juos privalėtų pašalinti iš valdančiosios daugumos.

Dėl to sugriūtų dabar vieno balso persvarą turinti valdančioji dauguma, tačiau P.Gražulis įsitikinęs, kad ją būtų galima sudėlioti ir kitaip.

Vakar turėjęs vykti teismo posėdis buvo vėl atidėtas, nes Seimo narys papildė jį esą įžeidusių politikų laiško ištraukas.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min