Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tvarkos ir teisingumo“ atstovas Remigijus Žemaitaitis galvoja apie buvimą opozicijoje

Remigijus Žemaitaitis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Remigijus Žemaitaitis
Šaltinis: 15min
1
A A

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ laikinasis vadovas Remigijus Žemaitaitis pabrėžė – partijos frakcija bus tokio pat dydžio, kaip ir 2012 metais. Tačiau jis neslepia, kad galvojama labiau ne apie valdančią daugumą, bet apie buvimą opozicijoje. Nepagailėjo R.Žemaitaitis karčių žodžių ir buvusiam partijos kolegai Valentinui Mazuroniui, kuris, „tvarkiečio“ teigimu, iš davė partiją perbėgęs į Darbo partiją.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ Seimo rinkimuose laimėjo devynis mandatus. Šešis – daugiamandatėje apygardoje ir dar tris vienmandatėse apygardose. Tiesa šių mandatų partija dar gali netekti, nes Vyriausiosios rinkimų komisijos sudaryta darbo grupė turi iki spalio 30 d. nuspręsti, ar Šilutėje policijos užfiksuotas balsų pirkimo „Tvarkos ir teisingumo“ naudai mastas. Gali būti, kad „Tvarka ir teisingumas“ bus pašalinta iš rinkimų daugiamandatėje apygardoje, tuomet jos mandatus pasidalintų kitos į Seimą patekusios partijos.

Po pirmojo turo iš partijos pirmininko posto pasitraukė ilgametis „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis Rolandas Paksas.

Pietų Žemaitijos apygardoje įtikinamą pergalę (66 proc. balsų) šventęs R.Žemaitaitis pirmadienio BNS spaudos konferencijoje kalbėjo, kad jeigu partija liks opozicijoje, bus siekiama tęsti per besibaigiančią kadenciją pradėtus darbus. Tokią pat frakciją išlaikę „tvarkiečiai“ prisijungti pakvietė ir du vienmandatėse apygardose mandatus laimėjusius „darbiečius“.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis ne vieną kartą yra pabrėžęs, kad „Tvarka ir teisingumas“ yra viena iš tų partijų, su kuriomis jis tikrai nemato galimybių dirbti kartu. R.Žemaitaitis sakė dėl to nesijaudinąs, nes esą pozicijos gali dar keistis, o ir opozicijoje dirbti tikrai jiems nebūtų jokia problema. Be to, jau kelias savaites jis negirdįs tokios kategoriškos „valstiečių“ nuomonės, o Saulius Skvernelis ne kartą yra sakęs, kad gali dirbti su visais.

Anot R.Žemaitaičio, pati „Tvarkos ir teisingumo“ partija kol kas su niekuo jungtis neketina. O komentuodamas itin nesėkmingą Darbo partijos pasirodymą rinkimuose, jis priminė V.Mazuronį, kuris, „tvarkiečio“ teigimu, perbėgo pas „darbiečius“:

VIDEO: R.Žemaitaitis džiaugėsi konservatorių pralaimėjimu: „Tyčiojimasis iš kitų nėra tai, kas pritraukia žmones“

„Jis pamindamas rinkėjų valią atėmė iš mūsų du mandatus, nes aš kalbu ir apie Mazuronį jaunėlį, apie sūnų. Valentinas tapo Europos Parlamento nariu kaip „Tvarkos ir teisingumo“ atstovas, neatsisakė mandato ir išėjo vadovauti Darbo partijai. Andrius Mazuronis tapo Liberalų sąjūdžio frakcijos nariu ir taip pat išsinešė mandatą. Nei Valentino partija nepateko į Seimą, nei pats Andrius. Manau, kad didžiausia bausmė yra rinkėjų, nes melavimas ir nesąžiningas elgesys yra blogiausia“, – tikino R.Žemaitaitis.

Taip pat R.Žemaitaitis pasidžiaugė, kad rinkimų nelaimėjo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, nes esą cinizmas arba tyčiojimasis iš kitų žmonių nėra tai, kas pritraukia žmones.

R.Žemaitaitis patvirtino greičiausiai ketinantis kandidatuoti į „Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininko kėdę, kadangi laimėjo rinkimus vienmandatėje apygardoje.

VIDEO: R.Žemaitaitis džiaugėsi konservatorių pralaimėjimu: „Tyčiojimasis iš kitų nėra tai, kas pritraukia žmones“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min