Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimui pasitelkė juristus

Ar savivaldybės administracijos vadovas Aloyzas Každailevičius nenusižengė įstatymams, spręs speciali komisija.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Ar savivaldybės administracijos vadovas Aloyzas Každailevičius nenusižengė įstatymams, spręs speciali komisija.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Uostamiesčio meras sudarė komisiją, kuri tirs, ar pagrįstas politikų pareiškimas dėl Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus nusižengimų.

Toks atvejis, pasak Rimanto Taraškevičiaus, yra beprecedentis. Atsižvelgus į Klaipėdos miesto tarybos Liberalų sąjūdžio frakcijos pareiškimą dėl administracijos vadovo Aloyzo Každailevičiaus tarnybinių nusižengimų, buvo sudaryta speciali komisija iš įvairių institucijų atstovų.

Ar politikų pareiškimas dėl A.Každailevičiaus veiksmų pagrįstas ar ne, per dešimt dienų turės nuspręsti trijų asmenų komisija. Pareiškimą nagrinės Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Juridinio skyriaus vedėja Renata Jankauskaitė, Palangos miesto savivaldybės administracijos Centralizuotos vidaus audito tarnybos vedėja Inga Aksamitauskaitė bei Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotojas Vaidotas Jasas.

Politikų nemalonės A.Každailevičius sulaukė dėl išmokėtų premijų valdininkams, susikompromitavusio A.Šimkaus paskyrimo į kitas pareigas bei sutarties pasirašymo su Danės krantinės rekonstrukciją atliekančia bendrove.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min