Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 20d. 15:25

Ugniagesio gelbėtojo žvaigžde apdovanotas liepsnas mineraliniu vandeniu užgesinęs pareigūnas

Pareigūnas apdovanotas ugniagesio gelbėtojo žvaigžde
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Pareigūnas apdovanotas ugniagesio gelbėtojo žvaigžde

Ugniagesio gelbėtojo žvaigžde apdovanotas Šiaulių apskrities VPK vyriausiasis patrulis Aurelijus Bagušis. Pareigūnas padėjo išvengti gaisro.

Ketvirtadienį Šiaulių apskrities VPK apsilankė Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Jonas Misiūnas. Ugniagesių gelbėtojų vadovas atvyko apdovanoti Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės vyriausiąjį patrulį Aurelijų Bagušį.

Padėkojęs pareigūnams už bendradarbiavimą, svečias Aurelijui Bagušiui įteikė vieną iš aukščiausių apdovanojimų – ugniagesio gelbėtojo žvaigždę.

Apdovanojimo patrulis nusipelnė lapkričio 15 dieną, likviduodamas gaisrą. Tąnakt Šiaulių apskrities policijos patrulių ekipažo, važiavusio Trakų gatve, dėmesį patraukė iš vieno namo kiemo sklindantys šviesos blykčiojimai ir traškantis garsas.

Šiaulių apskrities VPK praneša, kad 19 metų tarnybos policijoje stažą turintis A.Bagušis su kolega iš karto sukluso ir įvairavo automobilį į kiemą.

Čia pareigūnai išvydo, kaip liepsnos liežuviai laižo laukujes duris, kurios, kaip vėliau paaiškėjo, priklauso name įsikūrusiam lombardui. Vyrai griebė po ranka turėtą butelį mineralinio vandens, šliūkštelėjo jį ant liepsnojančio plastikinio butelio ir nuspyrė jį į kiemo vidurį.

Kadangi kieme buvo šlapia, ugnies šaltinį patruliams greit pavyko likviduoti. Buvo išgelbėtas įmonės turtas, nes plastmasinis butelis su degiu skysčiu prie lombardo durų buvo padėtas su tikslu sukelti gaisrą.

Ugniagesių gelbėtojų vadovas Jonas Misiūnas pareigūnus sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo geros tarnybos, sveikatos ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo gelbstint žmonių gyvybes bei turtą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min