Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ūkio ministras skyrė papeikimą Turizmo departamento direktorei Raimondai Balnienei

Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu sudaryta komisija, galimam Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorės Raimondos Balnienės tarnybiniam nusižengimui tirti, išnagrinėjo R. Balnienės paaiškinime nurodytas faktines aplinkybes, susijusius teisės aktus ir kitus dokumentus.

Vadovaudamasis šios komisijos išvada, ūkio ministras E. Gustas priėmė sprendimą skirti R. Balnienei tarnybinę nuobaudą – papeikimą. 

Ūkio ministro E. Gusto šiandien pasirašytame įsakyme teigiama, kad Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorė R. Balnienė padarė tarnybinį nusižengimą – aplaidžiai vykdė savo pareigas, neįvertino, kad dėl jos aplaidaus veikimo ar neveikimo gali kilti tam tikri neigiami padariniai, nors atsižvelgiant į veiklos aplinkybes galėjo ir privalėjo tai numatyti. Departamento direktorė R. Balnienė kilus pagrįstų įtarimų dėl galimai neteisėtos kelionių organizatoriaus UAB „Go Planet Travel“ veiklos nesiėmė visų būtinų ir reikalingų teisės aktais nustatytų veiksmų. 

Komisija galimam Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorės R. Balnienės tarnybiniam nusižengimui tirti buvo sudaryta po to, kai š. m. liepos mėn. UAB „Go Planet Travel“ tapo nemoki ir negalėjo įvykdyti turistams prisiimtų įsipareigojimų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min