Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ūkio ministrui Dainiui Kreiviui VMI neturi priekaištų dėl mokesčių

Dainius Kreivys
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Dainius Kreivys
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VAVMI), patikrinusi ūkio ministro Dainiaus Kreivio mokesčių deklaracijas, informavo, kad mokesčių mokėtojui D.Kreiviui priekaištų dėl mokesčių neturi.

Valstybinė mokesčių inspekcija paaiškina, kad D. Kreivio parduotos įmonės „Stamija“ akcijos buvo įsigytos iki 1999 metų, todėl jų pardavimo pajamos pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą neapmokestinamos. LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 26 straipsnio požiūriu neapmokestinamos „<...>gautos pajamos iš sutuoktinių, vaikų (įvaikių), tėvų (įtėvių), brolių, seserų, vaikaičių ir senelių <...>“.

VAVMI pažymi, kad išanalizavo mokesčių mokėtojo perleistų vertybinių popierių tretiesiems asmenims sandorius, dėl kurių galėjo ar galėtų atsirasti papildomų mokestinių prievolių. Įvertinusi įmonių, kurių akcijos buvo parduotos, to meto finansinę būklę ir rodiklius, VAVMI neturi pagrindo manyti, kad akcijų vertinimas galėtų pakeisti jau įvykdytas mokesčių mokėtojo mokestines prievoles.

„Pajamų deklaracijose nustatytos pildymo klaidos – informacija pateikta netinkamuose deklaracijos laukeliuose. Taip pat apgailestaudamas pripažįstu, jog deklaracijoje per neapdairumą liko neįrašytas naudoto automobilio pirkimas. VMI man suteikė laiko šioms klaidoms ištaisyti. Tai padarysiu nedelsdamas“, – sako D. Kreivys.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min