Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 29d. 10:02

Ūkio viceministru paskirtas Giedrius Kadziauskas

Giedrius Kadziauskas
„Scanpix“ nuotr. / Giedrius Kadziauskas

Antradienį ūkio viceministro pareigas pradeda eiti Giedrius Kadziauskas, iki šiol dirbęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentu.

Kaip teigiama Ūkio ministerijos pranešime, G.Kadziauskui teks anksčiau Rimanto Žyliaus, dabartinio ūkio ministro, kuruotos administravimo sritys: verslo sąlygų gerinimas, įmonių teisės politika, ūkio ir Europos Sąjungos politika, pramonės, paslaugų ir prekybos politika.

„Mačiau jo patirtį Saulėtekio komisijos darbe, vertinu jo, kaip eksperto, darbą ir nuoseklumą bei gebėjimą spręsti sudėtingas problemas. G. Kadziausko susikoncentravimas į praktinį konkurencijos barjerų naikinimą, verslo sąlygų gerinimą, tikiu, duos greitų ir apčiuopiamų rezultatų“, – pranešime spaudai sakė R.Žylius.

Anot G.Kadziausko, jo kaip ūkio viceministro svarbiausia darbų kryptis bus verslo sąlygų gerinimas.
„Reikia rasti aiškų kanalą ir procedūrą, kad verslas galėtų lengvai išsakyti, kas jam trukdo dirbti, ir sulauktų konkrečių rezultatų. Ne mažiau svarbi mano darbų dalis bus įgyvendinti vieną iš Vyriausybės prioritetų – mažinti verslo administracinę naštą ir efektyvinti verslo priežiūros funkcijas atliekančių institucijų pertvarką“, – teigė jis.

G.Kadziauskas yra įgijęs Vilniaus universiteto teisės magistro laipsnį ir Rygos aukštosios teisės mokyklos tarptautinės teisės ir Europos teisės magistro laipsnį.

Jis yra Pilietinių iniciatyvų centro narys, Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondo dalininkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min