Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukmergės rajono savivaldybė atsisako prisiimti atsakomybę už savo veiksmus

Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės rajono savivaldybės meras Algirdas Kopūstas oficialiai raštu informavo, kad Ukmergės rajono savivaldybė atsisako jai pasiūlytos galimybės ginti visų Lietuvos gyventojų, o pirmiausia ukmergiškių, interesus teismuose dėl 29 mln. litų Ukmergės šilumos ūkio investuotojo pateiktos pretenzijos valstybei.

„Vyriausybė Ukmergės rajono savivaldybei pasiūlė ginti gyventojų interesus bei savo argumentus, kuriais remiantis, ji nutraukė sutartį su šilumos tiekėjais, „E energijos“ grupės įmone „Miesto energija“. Deja, gavome neigiamą atsakymą. Taigi rajono savivaldybė, pati sukėlusi ekstremalią situaciją, nusišalina nuo bet kokios atsakomybės ir perkelia ją ne tik valstybei, bet ir visiems Lietuvos gyventojams“, – sakė Ministro Pirmininko kancleris Deividas Matulionis. „Belieka apgailestauti, kad savivaldybės vadovai renkasi politikavimo, o ne pareigos ir atsakomybės už savo veiksmus kelią“.

Ukmergės savivaldybės ir UAB „E energija“, kurios vienas iš akcininkų yra Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB), ginčas kilo savivaldybei vienašališkai nutraukus šilumos paslaugų tiekimo sutartį, motyvuojant per didelėmis šių paslaugų kainomis, ir šilumos tiekimą perdavus savivaldybės įmonei, neturinčiai Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos licencijos teikti tokias paslaugas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min