TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

UNICEF ir Almos Adamkienės fondas kartu teiks paramą Lietuvos ir pasaulio mokykloms

Alma Adamkienė ir Valdas Adamkus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Alma Adamkienė ir Valdas Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Dvi organizacijos, besirūpinančios Lietuvos ir pasaulio vaikais, Jungtinių Tautų Vaikų fondas - UNICEF ir Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas, kartu inicijuoja akciją „Statome mokyklas pasaulio vaikams“. Panašią veiklą vykdantys fondai dviguba jėga rengs įvairius renginius ir akcijas, kurių metu surinktos lėšos bus paskirstytos po lygiai skurdaus Maroko Iznaguen kaimo regiono ir Lietuvos kaimo mokykloms remti.

„Lietuvoje UNICEF inicijuotos akcijos „Statome mokyklas pasaulio vaikams“ partneriu tapo Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas, kuris nuo pat įkūrimo pradžios remia kaimo mokyklas Lietuvoje. Tai, kad Fondas vykdydamas švietimo projektus Lietuvoje neabejingas ir pasaulio vaikų problemoms buvo vienas svarbiausių veiksnių dviejų organizacijų bendradarbiavimui prasidėti“ – pasakoja UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė.

Surinktų lėšų dalis, kuri bus skiriama Lietuvos mokykloms, bus panaudota gabių kaimo moksleivių gebėjimams lavinti, tuo tarpu Maroko, Iznaguen kaimo bendruomenei skirta lėšų dalis bus panaudota prisidedant prie mokyklų statymo, būtiniausios įrangos (baldų, mokymo priemonių ir pan.) pirkimui, mokytojų apmokymui.

Jau daugiau kaip šešis dešimtmečius gyvuojančios ir jokio finansavimo iš Jungtinių Tautų negaunančios sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje – UNICEF, veikloje didelis vaidmuo tenka partneriams. Ar kalbėtume apie vaikų lavinimo projektų įgyvendinimą, vaikų teisių propagavimą ar lėšų paiešką UNICEF visada veikia kartu su partneriais ir taip siekia, kad kuo daugiau vaikų visame pasaulyje būtų užtikrinta teisė į sveikatą, švietimą, lygybę, apsaugą nuo smurto ir išnaudojimo.

Pasak akcijos „Statome mokyklas pasaulio vaikams“ organizatorių svarbiausia ne surinkta pinigų suma, o tai, kad kuo daugiau Lietuvos žmonių būtų suteikta galimybė pasidalinti savo gerumu su Lietuvos ir pasaulio vaikais. Renginių metu bus siekiama dar kartą priminti, kad Lietuva yra šalis donorė bei turi naują priedermę padėti kitiems. Organizatoriai tiki, kad svarbus kiekvienas vaikas, kad ir kur jis gyventų Lietuvoje ar Afganistane, Indijoje ar Italijoje...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min