Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Universitetas įgyvendino įsimylėjėlių svajonę – leido tuoktis ten, kur jie susipažino

Monika ir Donatas
Gedimino Kryžiaus nuotr. / Monika ir Donatas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) – neeilinė diena. Penktadienį universiteto aktų salėje santuokos įžadus tars 27 metų Monika Lupeikaitė ir 23-ejų Donatas Kalvaitis, pirmą kartą vienas kitą išvydę LEU dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ šokėjų atrankoje, kuri vyko Aktų salėje.

Anuomet, 2010 metų rugsėjį, Monika jau buvo šio ansamblio narė, atėjusi pažiūrėti naujokų atrankos, kurioje dalyvavo ir Donatas.

„Po atrankos, repeticijų metu, buvęs šokėjų grupės vadovas V.Paukštė sustatė mus į porą. Nuo to karto daugiausia kartu ir šokome. Taigi galima sakyti, prisišokom“, – šypsosi Monika.

Koks buvo pirmasis šokis? Būsimi jaunavedžiai net nesudvejoja – „Gumbinė"!

Taigi, galima sakyti, prisišokom!

Oficialiai įteisinti savo santykius pora nusprendė po pusketvirtų metų draugystės.

Net grindys atrodo savos

M.Lupeikaitė LEU studijavo istorijos pedagogiką, D.Kalvaitis – šokio pedagogiką. „Šokis – mūsų kasdienybė, nes tai – ir didelė abiejų darbo dalis. Kurį laiką kartu nešokome, tačiau pasiruošimas vestuvėms vėl suvedė šokti“, – pasakoja Donatas.

Vietos, kurioje galėtų vykti civilinės santuokos ceremonija, įsimylėjėliai ilgai neieškojo.

„Buvo du pasirinkimo variantai – LEU aktų salė arba Kalnų parko estrada. Abi vietos mielos ir kelia daug prisiminimų, juk Kalnų parke atšoktos pačios smagiausios Dainų ir „Gaudeamus“ šventės. Tačiau lietuviški orai dažnai nelepina ir yra nenuspėjami, todėl nusprendėme pasirinkti aktų salę“, – kalba Donatas.

„LEU aktų salė mums mieliausia ir šventiškiausia. Čia praleidome daug įsimintinų akimirkų – varginančių repeticijų, didelių koncertų. Užlipi ant šios scenos ir nori nenori tampa gera – net grindys atrodo tokios savos“, – būsimam vyrui antrino Monika.

LEU aktų salė mums mieliausia ir šventiškiausia. Čia praleidome daug įsimintinų akimirkų – varginančių repeticijų, didelių koncertų...

LEU administracija buvusių studentų prašymą leisti tuoktis universiteto aktų salėje reagavo pozityviai.

„Toks mūsų pageidavimas iš pradžių labai nustebino, tačiau gauti sutikimą problemų nekilo“, – džiaugiasi Donatas ir už užtarimą dėkoja ansamblio meno vadovei Jolantai Kisielytei-Sadauskienei bei LEU kultūros centro direktorei Aurelijai Karietaitei.

Suknelę siuva... jaunikis

Santuokos ceremonijoje dalyvaus pulkas Monikos ir Donatos draugų – vien pabrolių ir pamergių bus net 13 porų.

„Mes visai neprietaringi – mažiau žiūrėkite tų amerikietiškų filmų!“ – juokiasi Monika ir atskleidžia dar netikėtesnę detalę – savo vestuvinę suknelę ji kūrė kartu su Donatu. Jaunikis pasirūpino ir pamergių apdarais.

Gedimino Kryžiaus nuotr./Donatas ir Monika
Gedimino Kryžiaus nuotr./Donatas ir Monika

„Dizaineriu savęs tikrai negaliu pavadinti – kuriu ir siuvu savo malonumui. Nusprendėme palengvinti bene sunkiausią pamergių darbą – susirasti sukneles. Merginos tiesiog išsirinko modelį, o pasiūti jau buvo mano fantazijos reikalas. Monikos suknelę irgi kūrėme kartu: derinome medžiagas, ieškojome priedų, netgi tam tikras detales teko dažyti kava, nes neradome tinkamos spalvos, – pasakoja Donatas ir pats sau linki šeimyninės laimės. – „Šviesos“ ansamblis sujungė mūsų porą, ir, kaip ansamblyje sakoma, „Ką šviesa sujungė, to niekas teneišskiria!"

Laukime tęsinio

„Fantastika! – taip Monikos ir Donato troškimą susituokti ten, kur susipažino, pavadino LEU kultūros centro direktorei A.Karietaitė. – Dabar sakoma, kad jaunimas šioks, anoks, kad jam niekas nerūpi. Netiesa – jaunimas dar ir kaip moka branginti tai, kas svarbu.“

Tai – pirmosios mūsų vestuvės, tačiau manau, kad gali tapti mada.

Kolektyvas „Šviesa“ į krūvą suvedė ne vieną šokėjų porą, tačiau tuoktis universitete Donatas ir Monika panoro pirmieji.

„Tai – pirmosios mūsų vestuvės, tačiau manau, kad gali tapti mada, – šypsojosi A.Karietaitė. – Kaip aš sakau: tai – labai graži meilės istorija. Laukime tęsinio.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min