Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uostamiestyje siūloma atidaryti dirbtinio ledo čiuožyklą

Dirbtinio ledo čiuožykla veikia ir vasarą, ir žiemą.
Organizatorių nuotr. / Dirbtinio ledo čiuožykla veikia ir vasarą, ir žiemą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Uostamiestyje greitu metu gali atsirasti nauja atrakcija – dirbtinio ledo čiuožykla.

Tačiau verslininkų ketinimus uostamiestyje įkurdinti sintetinio ledo čiuožyklą iš pradžių kiek apramino Klapėdos valdžia.

Ketvirtadienį savivaldybėje apsilankė pora verslininkų, kurie suintrigavo nauja atrakcija – atviroje erdvėje pastatyti dirbtinį ledą. Valdininkai manė, kad jie pageidaus skirti tam tikra vietą, sklypą, kur galėtų pramogauti čiuožėjai. Tačiau sulaukta kitokio prašymo – buvo pasiūlta savivaldybei  išsinuomoti iš verslininkų ledo čiuožyklą, o jie patys organizuos visą darbą.

„Mėnesiui nuoma savivaldybei kainuotų 40 tūkstančių litų be pridėtinės vertės mokesčio. Tokiai čiuožyklai nereikia nei šalto oro, nei vandens. Ją galima įkurdinti ir vasarą, ir žiemą, patalpoje ar lauke. Kad nebūtų didelės sumaišties, didelių srautų ant ledo čiuožinėti būtų galima susimokėjus už bilietą, kurio kaina siektų 3-5  litus”, - teigė įmonės „Angarai ir pavilijonai” direktorius Saulius Girdvainis.

Anot verslininkų, iš jų paslaugą jau buvo išsinuomovę kitos miestų savivaldybės – Kauno, Jonavos, Alytaus.

Dabar jie svarsto, kad Klaipėdoje tinkamiausiai pastatyti 300 kvadratinių metrų ploto dirbtinio ledo čiuožyklą per šventes prie Kalėdinės eglės Teatro aikštėje.

Tačiau miesto valdžia siūlė tokią idėją įgyvendinti kitokiu principu.

„Savivaldybė neužsiima tokia veikla. Čia turi būti verslininkų iniciatyva. Mes negalime iš anksto nesuplanavus skirti pinigų, juolab kai jau biagiasi šių metų biudžetas. Be to, net ir kalėdiniams renginiams mes galėjome skirti kur kas mažesnę sumą nei ankstesniais metais” , - teigė savivaldybės Socialinių reikalų departamento direktorė Audra Daujotienė.

Tokiai paslaugai pirkti savivaldybė turėtų skelbti konkursą.

Valdininkai galėjo tik pasiūlyti suteikti vietą, lengvatų prekybininkams prie čiuožyklos. Taip pat savivaldybė galėtų išpirkti tam tikrą skaičių bilietų ir taip suteiktų galimybę nemokamai čiuožti socialiai remtiniems vaikams ar kitoms visuomenės grupėms.

Verslininkai teigė dar pagalvosią kaip būtų galima įgyvendinti šį projektą be savivaldybės nuomos. Jei jiems pavyks sutarti su rėmėjais, čiuožyklą įrengtų jei ne žiemą, tai vasarą per Jūros šventę.
 

Komentarai
Temos Čiuožykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min