2011-11-04 11:42

Uoste sulaikytas priekaboje sklandytuvą gabenęs norvegas

Klaipėdos uoste pasieniečiai sulaikė Norvegijos piliečio vairuojamą, įtariama, vogtą mikroautobusą. Jo tempiamoje priekaboje norvegas gabeno sklandytuvą.
Norvegas mikroautobuse gabeno sklandytuvą, kuris dabar saugomas pasieniečių.
Norvegas mikroautobuse gabeno sklandytuvą, dabar saugomą pasieniečių. / "15min" nuotr.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Uosto užkardos ir Specialiosios paskirties būrio pasieniečiai bei Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojai Malkų įlankos pasienio kontrolės punkto teritorijoje vykdė bendrą priemonę.

Jos metu pasieniečiai patikrino į Vokietiją keltu ketinusio išvykti Norvegijos piliečio ir jo vairuojamo automobilio „Volkswagen Transporter“ dokumentus. Mikroautobuso tempiamoje priekaboje vyras gabeno sklandytuvą.

53-ejų metų užsienietis VSAT pareigūnams pateikė norvegišką 2008 metais pagaminto  „Volkswagen Transporter“ registracijos liudijimą.

Turimas duomenų bazes patikrinę pasieniečiai išsiaiškino, kad „Volkswagen Transporter“ nuo šių metų rugsėjo pabaigos, įtariama, kaip pavogtas yra ieškomas Norvegijos teisėsaugininkų.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užsienietis po apklausos paleistas. Mikroautobusas ir priekaba su sklandytuvu saugomi Pakrančių apsaugos rinktinės būstinėje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą