Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uosto direkcija pasirašė sutartį dėl krantinės statybos

Uostas.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Uostas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 22 dieną tarp Uosto direkcijos ir AB „BMGS“ buvo pasirašyta sutartis dėl „Krantinės Nr. 143a statybos ir kranto tvirtinimo Malkų įlankoje.

Atviro konkurso dėl šio objekto statybos vokai buvo atplėšti dar birželio 21 dieną. Pasiūlymus statyti krantinę Nr. 143a prie „Klaipėdos konteinerių terminalo“ nuomojamos teritorijos pateikė septyni pretendentai.

Iš jų – tik viena savarankiškai pretenduojanti Lietuvos bendrovė, o kiti pretendentai – konsorciumai su kitų šalių įmonėmis arba vien tik užsienio įmonės iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Rusijos. Rugpjūčio 5 dieną buvo sudaryta minėto konkurso preliminari pasiūlymų eilė. Pirmojoje vietoje buvo AB „BMGS“, veikianti pagal jungtinės veiklos sutartį su UAB „Hidrostatyba“.

Šias viešųjų pirkimų procedūras apskundė konkurse mažiausią pasiūlymo kainą pateikusi RUAB „Lokys“, kurios pasiūlymas buvo atmestas, kaip neatitinkantis atviro konkurso reikalavimų. Ieškinys buvo išnagrinėtas pirmosios instancijos Klaipėdos apygardos teisme ir atmestas. „Jeigu ne ieškovo pretenzijos, šią uostui svarbią sutartį galėjome pasirašyti dar šių metų rugpjūčio mėnesį“, – teigė generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Trečiasis statybos etapas – krantinės Nr. 143a likusios dalies statyba. Ketvirtajame statybos etape bus tvirtinamas krantas.  Bendra Šių darbų vertė – 16 mln. 314 tūkt. 477,13 Lt įskaitant PVM. Krantinė Nr. 143a bus 290 m ilgio, gylis šalia jos – 10 m.

Ši krantinė bus skirta pietinėje uosto dalyje sparčiai augančiam konteinerių srautui apdoroti, o sutvirtintas kanalo krantas užtikrins Smeltės pusiasalio krantų pastovumą, išgilinus Malkų įlanką. Rangos darbų trukmė – 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo.
 
 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min