Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uosto direkcijos darbuotojams padidintas darbo užmokestis

Nuotaikingai buvo nusitiekęs E.Gentvilas.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Anot Uosto direkcijos generalinio direktoriaus Eugenijaus Gentvilo, vidutiniškai vienam darbuotojui atlyginimas didės 8 proc.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo birželio 1 d. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojams padidintas darbo užmokestis. Darbuotojui vidutiniškai darbo užmokestis padidintas 8 proc.

„Šis atlyginimų darbuotojams padidinimas nėra nei sensacija, nei niekam netikėta naujiena. Jau kuris laikas kalbėjau, kad, atsižvelgdamas į susiklosčiusią palankią situaciją, manau, kad būtina didinti darbuotojų darbo užmokestį. Vidutiniškai vienam darbuotojui atlyginimas didės 8 proc.“ – teigė Uosto direkcijos generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Uosto direkcijos darbuotojų darbo užmokestis padidintas po to, kai buvo atliktas detalus skaičiavimas ir nustatyta, kad per 2011 m. sausį–gegužę buvo sutaupytos darbo užmokesčio fondo lėšos, t. y. darbo užmokesčiui buvo panaudota mažiau, negu buvo suplanuota biudžete. Iš šių sutaupytų pinigų ir atsirado galimybė paskatinti Uosto direkcijos darbuotojus, padidinant jų darbo užmokestį.

„Taip pat reikia akcentuoti, kad šis atlyginimų padidinimas metų pabaigoje nepareikalaus papildomų darbo užmokesčio fondo lėšų. Kitaip tariant – mūsų darbo užmokesčio metinis fondas nebus didinamas“, – pridūrė E.Gentvilas.

Be to, sprendimui padidinti darbo užmokestį įtakos turėjo ir faktas, kad nuo 2011 m. sausio 4 d. susisiekimo ministro įsakymu Uosto direkcija (kurios savininko teises ir pareigas įgyvendina Susisiekimo ministerija) buvo priskirta aukštesnei II kategorijai.

Atkreipiame dėmesį, kad paskutiniais metais Uosto direkcijos darbuotojų atlygis buvo vis mažinamas – mažiau išlaidų Uosto direkcija patyrė dėl 2009 metais 37 proc. sumažinto aukščiausius postus užimančių vadovų darbo užmokesčio. Be to, po 2010 m. sausio 1 d. reorganizacijos sumažėjo ne tik skyrių skaičius (vietoje buvusių 23 liko 13), bet ir vadovaujančių darbuotojų skaičius. Taip pat po šios reorganizacijos visiems Uosto direkcijos darbuotojams buvo sumažintas darbo užmokestis dėl ekonominio sunkmečio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min