Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 26d. 16:55

URM vykstantiems į Egiptą rekomenduoja imtis atsargos priemonių

Keliautojai
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Keliautojai

Užsienio reikalų ministerija (URM) rekomenduoja vykstant į Egiptą imtis tam tikrų atsargos priemonių.

Šioje šalyje esančius Lietuvos piliečius kviečiame būti budriais ir atidžiais. Rekomenduojame sekti naujienas, vengti masinio politinio susibūrimo vietų, demonstracijų ir riaušių, teigiama URM pranešime.

Taip pat siūlome rimtai įvertinti vykimo į Kairą ir kitus didesnius Egipto miestus būtinybę.

Lietuvos ambasada Egipte informacijos, kad per neramumus būtų nukentėję Lietuvos piliečiai neturi, niekas dėl šių įvykių nesikreipė pagalbos į ambasadą.

Lietuvos ambasados Kaire kontaktai: tel. +20 2 27364329 (ambasados darbo valandomis), el. paštas amb.eg@urm.lt. Konsulinė informacija visą parą teikiama Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje el. paštu pilieciai@urm.lt arba telefonu +370 5 2362444.

Rekomendacijos Lietuvos piliečiams, keliaujantiems į užsienio valstybes, skelbiamos  Užsienio reikalų ministerijos interneto puslapyje, skiltyje „Patarimai keliaujantiems“. Valstybių, į kurias vykstant Lietuvos piliečiams rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše pateikiami patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Prieš išvykstant į užsienio valstybes, Lietuvos piliečiams rekomenduojama susipažinti su šia informacija, ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

 


Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min