Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 14:13

Už automobilio nuverstą apšvietimo stulpą dėl žalos išieškojimo ketinama kreiptis į teismą

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai

Kauno miesto savivaldybės Energetikos skyrius pranešė apie Laisvės alėjoje automobilio stipriai apgadintą šviestuvo stulpą.

Pranešime Savivaldybės administracijos direktoriui Vygantui Gudėnui rašoma: „Šių metų balandžio 24 dieną Laisvės alėjoje priešais knygyną „Pegasas“ UAB „Šviesa“ priklausanti transporto priemonė (automobilio markė ir valstybinis numeris Savivaldybei žinomi) stipriai nulenkė apšvietimo atramą“.

Energetikos skyriaus vedėjas Algirdas Vaitiekūnas prašo Savivaldybės administracijos direktoriaus apriboti transporto priemonių judėjimo intensyvumą Laisvės al. pėsčiųjų zonose.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas pats ne kartą drausminęs Laisvės al. važiuojančius automobilių vairuotojus, siūlo Savivaldybės administracijai parengti ieškinį dėl padarytos žalos išieškojimo. Ekspertų teigimu, sulankstytą šviestuvo atramą greičiausiai reikės keisti nauja. Tai kainuotų apie 5 tūkst. Lt.

Primename, kad miesto Taryba yra priėmusi mechaninių transporto priemonių įvažiavimo į valstybės saugomas teritorijas taisykles.

Taisyklėse nurodoma, jog Komunalinio ūkio skyrius išduoda leidimus įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas – Laisvės al., Vilniaus g., S.Daukanto g., L.Sapiegos g. dalį, Nepriklausomybės a., Vienybės a. ir Vasario 16-osios g. dalį. Leidimai įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas neišduodami motorolerių ir motociklų savininkams (vairuotojams), išskyrus valstybės saugomose teritorijose esančiuose namuose registruotus šių transporto priemonių savininkus (vairuotojus). Į valstybės saugomas teritorijas įvažiuoti draudžiama nuo 11 val. iki 15 val. transporto priemonėms, kurios aptarnauja šioje zonoje esančias parduotuves, kavines ir įstaigas.

Šių metų vasario 5 dieną Taryba priėmė sprendimą, kuriame yra papildomų nuostatų dėl vietinės rinkliavos už leidimo išdavimą įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas. Nutarta nuostatus papildyti keliais punktais, kuriuose nurodomas sunkiasvorių automobilių įvažiavimas į Laisvės al. ar kitas valstybės saugomas teritorijas.

Temos: 1 Laisvės alėja
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min