Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už automobilių statymą bus galima mokėti ir tiesiogiai

Klaipėdoje už automobilių statymąbus galima susimokėti tiesiai rinkliavos rinkikams. Jie vilkės išskirtines liemenes,
KKT nuotr. / Klaipėdoje už automobilių statymąbus galima susimokėti tiesiai rinkliavos rinkikams. Jie vilkės išskirtines liemenes,
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo penktadienio už automobilio parkavimą bus galima susimokėti ne tik rinkliavos automatuose, SMS ir e-bilietu, bet ir „Klaipėdos keleivinio transporto“ (KKT) darbuotojui pačioje automobilio stovėjimo vietoje.

„Papildžius Klaipėdos miesto tarybos sprendimą, gavome teisę rinkti ir grynuosius pinigus iš vairuotojų vietoje, - sakė KKT direktorius Gintaras Neniškis. – Ne visur pinigų rinkimas parkomatais yra efektyviausias būdas: vietoje esantis darbuotojas reikalingas ten, kur parkomatų tinklas yra retas, ten, kur žmonės norėtų pasistatyti automobilį keletui dienų ir neturi reikiamo kiekio monetų. Taip pat, būsiu atviras, ir ten, kur parkomatų pakanka, bet vairuotojai nerodo didelio noro susimokėti. Juk mūsų tikslas yra ne skirti, o užtikrinti sąžiningą mokėjimą“.

Rinkikas, pagal pareiginę  instrukciją, dėvi liemenę su užrašu, privalo vairuotojo prašymu prisistatyti ir parodyti pažymėjimą. Pasak KKT direktoriaus, kadangi dirbama bus su grynaisiais pinigais, tam darbui yra parinktas nepriekaištingos reputacijos, gerai užsirekomendavęs įstaigos darbuotojas.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min