Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už lenkiškus gatvių pavadinimus Vilniaus rajono savivaldybės administracijos vadovei gresia 80 tūkst. litų bauda

Lentelės su gatvių pavadinimais
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lentelės su gatvių pavadinimais
Šaltinis: 15min
0
A A

Baudos už dvigubus gatvių pavadinimus gali prislėgti ne tik Šalčininkų, bet ir Vilniaus rajono savivaldybę, pranešė LNK žinios.

Už teismo sprendimo nevykdymą Vilniaus rajono savivaldybės administracijos vadovei Liucinai Kotlovskai gresia apie 80 tūkst. litų bauda.

Vilniaus rajone nelietuviškos lentelės kabo 65 gatvėse. Antstolė kreipėsi į teismą dėl baudos administracijos direktorei, nes po įspėjimo lenkiški užrašai nuo namų sienų niekur nedingo.

Tačiau Vilniaus rajono savivaldybės atstovei atrodo, kad teismo sprendimą savivaldybė jau įvykdė.

Mūsų nuomone, teismo sprendimas yra vykdomas ir jau įvykdytas. Tai patvirtinantys dokumentai buvo pateikti teismui.

„Mūsų nuomone, teismo sprendimas yra vykdomas ir jau įvykdytas. Tai patvirtinantys dokumentai buvo pateikti teismui“, – LNK žinioms sakė Jolita Batura.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei teisme antstolė siūlo skirti po 500 litų už kiekvieną teismo sprendimo nevykdymo dieną.

Jis nevykdomas jau pusę metų, todėl bauda siektų daugiau nei 80 tūkst. litų. Kokią baudą skirs teismas, paaiškės po savaitės.

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Boleslavas Daškevičius už lenkiškus užrašus skirtos 43 tūkst. litų baudos irgi toliau nemoka. Esą tie pinigai, kuriuos skelbėsi surinkę Lietuvos lenkai ir Lenkijos politikai, jo sąskaitos vis dar nepasiekė.

Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje praneša, kad artimiausiu metu B.Daškevičius gali gauti dvi baudas – vieną už tai, kad nemoka 43 tūkst. litų, antrą – kad toliau nenukabina lenkiškų užrašų Šalčininkų rajone.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min