Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už nuopelnus Lietuvai prezidentas apdovanojo Pasaulio ekonomikos forumo vadovą

V.Adamkus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / V.Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus susitiko su Pasaulio ekonomikos forumo steigėju ir vykdančiuoju pirmininku profesoriumi Klausu Schwabu, kurį už nuopelnus Lietuvai ir už Lietuvos vardo garsinimąpPrezidentas Valdas Adamkus apdovanojo Pasaulio ekonomikos forumo vadovą Klausą Schwabą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi.

„Mes labai vertiname jūsų veiklą: jūs telkiate pasaulio lyderius ir skatinate kartu ieškoti būdų sprendžiant aktualias visoms šalims problemas“, – įteikdamas apdovanojimą sakė Lietuvos vadovas.

„Šis apdovanojimas yra man didelis paskatinimas ir ateityje imtis naujų iniciatyvų bei tęsti bendradarbiavimą su Lietuva“, – dėkodamas už ordiną kalbėjo Pasaulio ekonomikos forumo steigėjas.

Penktadienį vakare prezidentas V. Adamkus dalyvaus interaktyvioje sesijoje Europos vieta pasaulyje („Europe's Place in the World“), praneša Prezidento spaudos tarnyba.

Sesijoje Lietuvos vadovas žada kalbėti apie ryšį tarp Europos Sąjungos vidaus integracijos ir jos efektyvaus dalyvavimo pasaulio reikaluose, apie ES plėtros svarbą ir glaudesnius ryšius su kaimyninėmis šalimis, transatlantine bendrija bei kitais pasaulio regionais. Taip pat bus diskutuojama energetinės integracijos, finansų stabilumo, atviros prekybos plėtros ir kitais aktualiais klausimais.

Šeštadienį vakare Prezidentas ir jį lydinti delegacija grįš į Vilnių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min