Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už paramą neįgaliesiems politikui teks minti teismo slenkstį

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 8-ąją Klaipėdos miesto apylinkės teismas spręs, kokią sankciją skirti Seimo nariui klaipėdiečiui Evaldui Jurkevičiui. Politiką Teismui apskundė Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija.

Mokesčių inspektoriai Seimo narį E.Jurkevičių kaltina pažeidus politinių partijų ir politinių kompanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymo 16 str. 9 dalį. Seimo nario nusižengimo dydis – 881 Lt 60 centų. Juos, kaip labdarą, pasibaigus rinkimų kampanijai išrinktasis Seimo narys iš savo specialiosios sąskaitos pervedė Klaipėdos apskrities žmonių su fizine negalia alternatyvaus meno centrui.

Seimo narys E.Jurkevičius konstatuoja pats akivaizdžiai susidūręs su įstatymais įteisintu absurdu: esą kam teikti labdarą tokiai organizacijai, kuri pati yra paramos teikėja. „Vadinasi, tokia struktūra yra turtinga, jei gali paremti kitus. O šiuo atveju norėjau padėti būtent tiems, kurie vos suduria galą su galu, bet nepaisydami sunkumų kantriai ir nuosekliai dirba mūsų bendruomenės labui. Man pakako to fakto, jog Klaipėdos apskrities žmonių su fizine negalia alternatyvaus meno centras yra paramos gavėjai, džiaugiausi padaręs gerą darbą, bet, pasirodo, tapau prasižengėliu. Aišku, prieš įstatymus visi lygūs ir gerbsiu bet kokį teismo sprendimą, bet po šios pamokos išnagrinėsiu Politinių partijų ir politinių kompanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės įstatymą ir, manau, teiksiu pataisą, kuri išspręs ateities nesusipratimus”, – sako Seimo narys.

\Administracinės teisės pažeidimo byla Klaipėdos m. apylinkės teisme bus nagrinėjama balandžio 8 d., 10 val. Evaldui Jurkevičiui gresia bauda nuo 100 iki 5000 Lt. Palaikyti politiko į Klaipėdos apylinkės teismą žada rinktis ir paramą gavusios nevyriausybinės organizacijos atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min