Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už pasiuntimą „velniop“ A.Valinskui – tik pabarimas

Arnas Valinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Komisija nusprendė, kad A.Valinskas pažeidė etiką.
Šaltinis: 15min
0
A A

Arūnas Valinskas, Utenoje pasiuntęs „velniop“ pagrindinį Seimo etikos sergėtoją Algimantą Salamakiną, atsipirko svarstymu. Komisija tik konstatavo, jog etiką jis pažeidė, tačiau griežtai poelgio nevertino.

Seimo etikos sargai, prieš dvi savaites išnagrinėję incidentą Utenoje, kur per koncertą Seimo pirmininkas A.Valinskas  „velniop“ pasiuntė Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną, šiandien paskelbė verdiktą.

„Tvarkietis“ Egidijus Klumbys siūlė priimti sprendimą, kad A.Valinskas „nesivadovavo teise, mažino pasitikėjimą valstybe, pakenkė ne tik Etikos komisijos, bet ir Seimo autoritetui“.

Mes nesame karo lauko tribunolas, – sakė V.Bogušis.Tuo tarpu liberalcentristas Vytautas Bogušis buvo atlaidesnis. „Mes nesame karo lauko tribunolas“, – ramino priešiškai nusiteikusius kolegas. Anot V.Bogušio, E.Klumbio siūloma formuluotė jau kvepia apkalta. V.Bogušis siūlė tik konstatuoti, kad A.Valinskas pažeidė etiką. Tai esą jam ir taip būsianti pamoka, kad ateityje vengtų dviprasmiškų  sparnuotų frazių.

Pats A.Salamakinas nuo balsavimo nusišalino, o kiti komisijos nariai balsų dauguma nusprendė pritarti V.Bogušio siūlomam variantui. Tad griežto etikos sargų įvertinimo A.Valinskas išvengė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min