Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už šiukšlių išvežimą Lietuvoje turi mokėti ir... mirusieji

Šiukšliavežis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Šiukšliavežis
Šaltinis: 15min
0
A A

Laida KK2 praneša, kad Lietuvos gyventojams brukamas naujas mokestis. Į pašto dėžutes šiuo metu plūsta sąskaitos už šiukšlių išvežimą ir konteinerius. Laidos redakciją užplūdo laiškai, pasipylė skambučiai iš visos Lietuvos kampelių. Kazlų Rūda, Panevėžys. Anykščiai. Ukmergė, Klaipėdos rajonas – tai tik menka dalis vietovių, kuriose žmonės patyrė atliekų tvarkytojų reketą.

Tačiau atvejis Marijampolėje galutinai pribloškė. Štai sąskaita už atliekų tvarkymą. Ji pateikta Antanui Marcinkevičiui. Sąskaita pateikta atbuline data. Tačiau, kas baisiausia, kad minėtas Antanas Marcinkevičius yra miręs! Ar Lietuva – tokia šalis, kurioje net ir vėlės privalo mokėti mokesčius?

Iš visų Lietuvos žmonių į ragelius labiausiai rėkė Ukmergės rajono gyventojai. Žmones labiausiai įskaudino tai, kad sąskaitos jiems išrašytos už paslaugas, kurių negavo. Neturėjo nei šiukšlių, nei konteinerių, akyse nematė ir šiukšlių vežėjų. Tačiau pamatė sąskaitas – atbuline data. Ukmergės rajono gyventojai tvirtina, kad jiems šitaip grasina Ukmergės savivaldybė. Baudų kvitai čia taip pat atsiųsti seniausiai iškeliavusiems garbingiems parapijiečiams.

Kodėl šiuo metu Lietuvoje vyksta toks organizuotas gyventojų apiplėšimas? Ir kas davė nurodymą pradėti šiukšlių reketą?!

Antradienį 19.10 val. laida KK2 su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min